RESİMLİ ÖĞRENCİ KİMLİK BELGESİ

Excel Vers. ve Dili
2010
arkadaşlar merhaba forumda yeniyim excel konusunda orta seviye bir bilgiye sahibim ama makrolar konusunda hiç bir bilgim yok. normalde karşıma çıkan problemleri makrosuz çözmeye çalışırım ama bu sefer gerçekten tıkandım. yardımınıza ihtiyacım var bir el atarsanız çok mutlu olacağım.
şimdi soruma gelelim;
benim bir listem var öğrencilerin bilgileri yazıyor sıralı olarak( örneğin: adı-soyadı-tc-doğum tarihi-doğum yeri-kan grubu-FOTOĞRAF) şimdi başka bir excel sayfasına (Aynı çalışma kitabı içerisinde) bir şablon oluşturdum şablon da bir A4 sayfası içerisinde 6 öğrenci için resimli 6 kimlik kartı var. (tıpkı word adres mektup birleştir özelliğinde olduğu gibi) belge yazdır tuşuna bastığımda listedeki tüm öğrencilerin bilgilerini yazdırmasını istiyorum. 47 öğrenci var ise 8 sayfa A4 yazdıracak her sayfada 6 öğrenci olacak şekilde.
üzerinde çalıştığım dosyayı ekliyorum.
yardım edecek arkadaşları bekliyorum.

http://dosya.altervista.org/download.php?file=b67c1285241de9075c4739d709128898

Excel Vers. ve Dili
2010
Sayın @MUKO3123 ,
Forumumuza hoş geldiniz.
Aşağıdaki linkten dosyanızı indirip, açıklamaları ve sonuçlarını inceleyiniz.
Dosya Linki
sayın turist öncelikle ilginiz için çok teşekkürler program tam istediğim gibi olmuş elinize sağlık
programın geliştirilmesi adına bir sorum olacak;
yeni bir sütun ekleyip farklı bir bilgiyi farklı bir hücreye veya mevcut bilgiyi baskı sayfasındaki farklı bir hücreye getirmek için kolay bir yöntem var mı? yoksa kodları tekrar baştan mı düzenlemek gerekir?

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Kodların yeniden düzenlenebilir.