Resmi tatil ve hafta sonlarını koşullu biçimlendirme ile renklendirme

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Sağolun.
Rica ederim, helâli hoş olsun.

Excel Vers. ve Dili
Excell 2016 Türkçe 64 bit
kolay Gelsin arkadaşlar
Koşullu biçimlendirme ile renklendirme işlemini halletti sayın turist.
Ancak Çalıştığım kurumda tüm bilgisayarda microsoft olmadığı için haftasonlarını çalıştırdı ama resmi tatilleri çalıştırmadı diğer bilgisayarlarda çalışmadı
Bende bu aya ait resmi tatilleri sorgulayıp ona göre ona göre koşullu biçimlendirme yenilenen değerlerle çözmek için deneme yaptım çalıştı.
AQ9 ve AQ10 daki tarihler arasında varsa Resmi tatiller sayfasındaki tarihleri AQ12-AQ22 arasındaki mavi alana yazdırabilir miyiz?
Örnek dosyayı ekte gönderiyorum.
Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Bu eklediğim dosyada ise "Ad Tanımlama" (resmitatiller) yapmadan sadece formülle çözülmüş halidir.
Duruma göre #23 No.lu veya bu mesajdaki dosyalardan birini kullanabilirsiniz.
İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excell 2016 Türkçe 64 bit
Elinize ve emeğinize sağlık sayın turist her 2 si de benim bilgisayarda tamam ama diğer bilgisayarlar de libreofice diye bir program çalıştırmıyor. Tek çözümü AQ9 ve AQ10 daki tarihler arasında varsa Resmi tatiller sayfasındaki tarihleri AQ12-AQ22 arasındaki mavi alana yazdırması. Bunu denedim çalışıyor.

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
İyi çalışmalar.

Öncelikle kolay gelsin.
Benim sorum şu F5 ile AJ5 arasında tarih var ve pazar gününe denk gelen günlerde F10 ile AJ10 arasındaki hücrelere Biçimlendirme (Formulü) ile RT (resmi Tatil) yazsın istiyorum.
Teşekkür ederim.