run time error 91 hatası

Excel Vers. ve Dili
2015 türkce
Merhaba arkadaşlar.
Yapmış olduğum ve çalıştırdığım excel makro proğramında run time eror '91'Hatası alıyorum.devamındada "Object veriable or with block variable not set" iletisi cıkıyor.Bu konuda yaptığım araştırmalar ve çalışmalarım sonuç vermedi.Hatayı düzeltemedim.
Yapmaya çalıştığım sayfa silme makrosunda bu hatayı almamak için yardımlarınızı bekliyorum.
Yaptığım makronun modüle yazılımını aşağıya ekledim.Nerede düzeltme yapmam gerek, yada eksiik yaptığım yeri düzeltir ve tamamlarsanız çok sevinirim .
Yazmaya çalıştığım makro modülü:

Sub sayfapozsil()
Application.DisplayAlerts = False
Dim WS As Worksheet

For Each WS In Worksheets
If WS.Name = "beni_oku" Or WS.Name = "İÇMAL" Or WS.Name = "DEM_MET" Or WS.Name = "DEM_KESİM_(5cm)" Or WS.Name = "ÖRNEK METRAJ" Then GoTo sonraki

If MsgBox(" " + WS.Name + " MAHAL SAYFASI SİLİNSİNMİ?") + vbYesNo = vbNo Then GoTo sonraki
If MsgBox(" SON KARARINIZMI BAK SİLİNİYOR?", vbYesNo) = vbYes Then

WS.Delete
MsgBox "SAYFA SİLİNDİ"

sonraki:
End If

Next
MsgBox "İşleminiz tamamlanmıştır."
MsgBox (" ÖRNEK METRAJ A geçilsinmi "), vbYesNo = vbYes

End Sub

Yazılımı çalıştırdığım zaman
Run time eror '91'Hatası veriyor ve "Object veriable or with block variable not set" uyarıası çıkıyor.
Bunu düzeltemedim.Aslında "ÖRNEK METRAJ" sayfasında kalması lazım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Çok selamlar ve saygılar

halit3

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
2003 excell türkçe
ve
2007 excell türkçe
Örnek dosya olmadan yorumlamak zor alternatif olarak bu kodu bir dene

Kod:
Sub sayfapozsil()
Dim WS As Worksheet

If WS.Name = "beni_oku" Or WS.Name = "İÇMAL" Or WS.Name = "DEM_MET" Or WS.Name = "DEM_KESİM_(5cm)" Or WS.Name = "ÖRNEK METRAJ" Then GoTo sonraki
msg1 = MsgBox(" " + WS.Name + " MAHAL SAYFASI SİLİNSİNMİ?", vbYesNo + vbInformation, "u y a r ı !")

If msg1 = vbYes Then
msg2 = MsgBox(" SON KARARINIZMI BAK SİLİNİYOR?", vbYesNo + vbInformation, "u y a r ı !")
If msg2 = vbYes Then
'WS.Delete
MsgBox "SAYFA SİLİNDİ"
End If
End If

sonraki:
Next

msg3 = MsgBox(" ÖRNEK METRAJ A geçilsinmi?", vbYesNo + vbInformation, "u y a r ı !")
If msg3 = vbYes Then
End If

End Sub

Excel Vers. ve Dili
2015 türkce
Örnek dosya olmadan yorumlamak zor alternatif olarak bu kodu bir dene

Kod:
Sub sayfapozsil()
Dim WS As Worksheet

msg1 = MsgBox(" " + WS.Name + " MAHAL SAYFASI SİLİNSİNMİ?", vbYesNo + vbInformation, "u y a r ı !")

If msg1 = vbYes Then
msg2 = MsgBox(" SON KARARINIZMI BAK SİLİNİYOR?", vbYesNo + vbInformation, "u y a r ı !")
If msg2 = vbYes Then
'WS.Delete
MsgBox "SAYFA SİLİNDİ"
End If
End If

sonraki:
Next

msg3 = MsgBox(" ÖRNEK METRAJ A geçilsinmi?", vbYesNo + vbInformation, "u y a r ı !")
If msg3 = vbYes Then
End If

End Sub
Sayın halit bey düzenlemiş ve bana gönderdiğiniz yazılmı kopyaladım ve makro modülüne yapıştırdım sorunsuz çalıştı.
Ondan dolayı size çok teşekkür ederim. Çalışmama devam ediyor gene ilerde sıkıntıya düşersem sizlere danışacağım. Ayrıca yapmış olduğumuz masumane küçük proğramları burada yayınlamız mümkünmü.Bu konulardada sizlerinde fikir ve onerilerinize muhtacız. Tabi sizlerin müsadesiyle.Yardımlarınız için teşekkürler.Şimdilik hoşca kalın. Sizlere iyi çalışmalar dilerim.Saygılar .

Excel Vers. ve Dili
2015 türkce
Sayın halit bey düzenlemiş ve bana gönderdiğiniz yazılmı kopyaladım ve makro modülüne yapıştırdım sorunsuz çalıştı.
Ondan dolayı size çok teşekkür ederim. Çalışmama devam ediyor gene ilerde sıkıntıya düşersem sizlere danışacağım. Ayrıca yapmış olduğumuz masumane küçük proğramları burada yayınlamız mümkünmü.Bu konulardada sizlerinde fikir ve onerilerinize muhtacız. Tabi sizlerin müsadesiyle.Yardımlarınız için teşekkürler.Şimdilik hoşca kalın. Sizlere iyi çalışmalar dilerim.Saygılar .

halit3

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
2003 excell türkçe
ve
2007 excell türkçe
Siteye herkes dosya ekleyebiliyor yasal sakıncaları olmasın buraya dosyalarınızı ekleyebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2015 türkce
Teşekkürler Halit bey.