Saat formatindaki Aranan verilerin ComboBox a getirilememesi.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Deutsch
Selam arkadaslar,
ComboBox ile secilen verilerin kayit islemleri basarili bir sekilde calisiyor, sorun su,yapilan kayitta arama yaptigim zaman saat kayitlari haricindeki tüm datalar Combobox a geliyor. txtBaslamasaati.Value ve txtBitissaati.Value combobox a gelmiyor. sanirim format i belirtmem gerekiyor ama beceremedim. kodlar asagidaki gibi. Simdiden cevaplariniz icin tesekkür ederim

Private Sub find_Click()

aranan = txtPersonel.Value
Range("b:b").find(aranan).Select
sil_satir = ActiveCell.Row
txtTarih.Value = Worksheets("Giris").Cells(sil_satir, 1)
txtPersonel.Value = Worksheets("Giris").Cells(sil_satir, 2)
txtDers.Value = Worksheets("Eingabe").Cells(sil_satir, 3)
txtBaslamasaati.Value = Worksheets("Giris").Cells(sil_satir, 4)
txtBitissaati.Value = Worksheets("Giris").Cells(sil_satir, 5)

AdemCan

Altın Üye
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Merhaba, örnek olarak.
Kod:
txtBaslamasaati.Value = Format(Worksheets("Giris").Cells(sil_satir, 4), "hh:mm")

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Deutsch
Merhaba, örnek olarak.
Kod:
txtBaslamasaati.Value = Format(Worksheets("Giris").Cells(sil_satir, 4), "hh:mm")
Merhaba Adem Bey,
öncelikle zaman ayirip cevap verdiginiz ve yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim. Vermis oldugunuz örnekteki gibi uyguladiktan sonra calisti. cok tesekkür ediyorum iyi günler diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Deutsch
Merhaba Adem Bey,
öncelikle zaman ayirip cevap verdiginiz ve yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim. Vermis oldugunuz örnekteki gibi uyguladiktan sonra calisti. cok tesekkür ediyorum iyi günler diliyorum.
bir konuda daha bilginize ihtiyacim var, aranan verileri ayni zamanda listbox da görüntülüyorum, istiyorum ki sonraki veriy bul dedigimde listboxta isaretleyerek göstersin