Soru Sabit Değerleri ve Personel Bilgisini Her Personel İçin Ayrı Ayrı Mail Gövdesine Alarak Ayrı Ayrı Göndermek

TURKOLOG

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 64 TR
Merhaba herkese

mail konusunda 2 ayrı şekilde mail göndermek için bir çalışmam var ve sizden yardım istiyorum.

Harici İndirme Linki (Silinebilir)
İlk Aşama:
Mail Sayfası adlı bir userformum var
Bulma kriterimiz VERİ sayfasında B sütununda ve 12 ayın olduğu sayfalardaki B sütünunda bulunan 6 haneli SİCİLLER
bu userformun içinde 12 ayı gösteren bir ComcoBox1 Bir de işlemi başlatacak CommandButton var
tüm yazılar Time Nevs Ramans 12 punto olacak şekilde

YAPILACAK İŞLEM
Her personel için ayrı ayrı her ay ayrı ayrı mail göndereceğiz tabi burda hız önemli olacak

Mail adresi :
VERİ sayfası AL ve AM hücreleri iki mail adresi de dolu olmak zorunda değil olanlara gidecek iki adres de boşsa atlayacak o kişiyi
Malin Konusu : ComcoBox1deki seçili olan aydaki A5 hücresi (Herkes için)
Mailin gövdesi :
üstte olacak şekilde ComboBox1de seçili olan aydaki Sayın 550783 2.Sınıf Emniyet Müdürü ERTAN KAMACI Ocak Ayı Puantajınız aşağıda gösterilmiştir.
Yani ComboBox1 deki aydaki B. C. D. E stütunları

Malin tam gövdesine ComboBox1 de seçili olan ayın A1 den AJ6 ya kadar olan satırı DEĞERLERİ kopyalacak şekilde kopyalacak formüller değer olacak

ComboBox1 de seçili olan ayın olduğu sayfadaki tüm satırlar ayrı ayrı VERİ sayfasında bulunan sicilin olduğu AL hücresindeki mail adresine gönderilecek

Tablonun altına
"Bu veriler Personel Büro Amirliği tarafından hazırlanmış olup hata olduğunu düşünüyorsanız 24 saat içinde İdari Büronuz ile iletişime geçiniz " Alt Satıra "Personel Büro Amirliği" diğer alt satıra "0312 233 333 333" yazıp seri olarak gönderecek

Not: ben yapamadığım için resim olarak ekledim ama veri olarak eklenecek mail gövdesine
ÖRNEK (Her personel için ayrı ayrı mail gönderilecek) tüm yazılar Time Nevs Romans 12 punto olacak şekilde

Sayın 550783 2.Sınıf Emniyet Müdürü ERTAN KAMACI Ocak Ayı Puantajınız aşağıda gösterilmiştir.

Örnek.png

Bu veriler Personel Büro Amirliği tarafından hazırlanmış olup hata olduğunu düşünüyorsanız 24 saat içinde İdari Büronuz ile iletişime geçiniz
Personel Büro Amirliği
0312 233 333 333
Harici İndirme Linki (Silinebilir)

Ekli dosyalar

TURKOLOG

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 64 TR
Mail adresleri Veri sayfası AL ve olması durumunda AM hücrelerinde yazan adrese gönderecek. her ikisi de boşsa o kişiyi atlayacak . Diğer kişiyi mail olarak gönderecek

TURKOLOG

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 64 TR
Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı