Satır Gizlerken baskı önizlemede hata

Excel Vers. ve Dili
2010
iyi akşamlar herkese. Eklediğim excel sayfasında gerekli açıklamaları yaptım. P1 çalışma sayfasında gizle butonuna bastığımda boş satırları gizlemekte olup, son sayfaya yazdığım bilgileri yukarı çekmektedir. Ancak yazdırma sırasında son sayfaya kadar çıktı vermektedir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Sorunuzu anladığım kadarıyla dosyanıza sayfa sonları eklemenizden kaynaklandığını sanıyorum. Sayfa Önizleme Görünümüne geçip herhangi bir sütun ya da satır başında sağ tıklayıp "Tüm Sayfa Sonlarını Sıfırla'yı seçin. Sonra sayfa yapısından dikey olarak bir sayfaya sığdırma ayarı yapın ve kenar boşluklarını istediğiniz gibi ayarlayın. Dosyaya yatay olarak sayfa sonu eklediğinizde sayfalar ayrı ayrı çıkarlar.

Excel Vers. ve Dili
2010
Maalesef olmuyor. Benim istediğim şu aslında. Makro ile satır gizle ve göster yaptım. İstediğim satırları gizliyorum herhangi bir sorun yok bu aşamada. Ama yazdırma sırasında gizli olan boş satırların bulunduğu yazdırma alanı da yazdırılıyor. Yani gizlenen satırlar yazdırılmasın istiyorum. Makro ile çözmemiz mümkün mü acaba.