satıra çift tıklandığında veri aktarımı

Ekteki dosyada sayfa 1 deki satıra çift tıkladığımda o satırdaki ilgili bilgiler sayfa2 deki kırmızıya boyalı yerlere kopyalansın.Bu mümkün müdür?Benim listemde çok daha fazla başlık var ve kodları değiştireceğim. O yüzden kod satırlarının yanlarına çok azda olsa açıklama yazmanız mümkün mü?Çok masraflı oldum galiba, ilgilenebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
sn.algil peki bunu userformda listbox üzerinde nasıl yapabiliriz

sayın algil,
vermiş olduğunuz ekteki örneği inceledim epeyde işime yaradı doğrusu, benim sormak istediğim,
Fatura sayfasına, satılan mamulleri stoklar sayfasından alacak faturadaki giden kısmına alt alta yazacak. bu tek kalem malzemede olabilir 20 kalem malzemede olabilir.
seçimi stoklar sayfasından yapacağım, ve seçtiğim veriler (çift tıkladığım satırdaki) fatura sayfasına alt alta gelecek şekilde aktarılabilir mi?
biraz karıştırdım ama umarım anlatabilmişimdir.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn. ozgur2

bu işinizi görür sanırım.
Kod:
Private Sub Worksheet_BeforeDoubleClick(ByVal Target As Range, Cancel As Boolean)
With Sheets("sayfa2").[A65536].End(3)
        .Offset(1, 0) = Sheets("sayfa1").Cells(ActiveCell.Row, 1)
        .Offset(1, 1) = Sheets("sayfa1").Cells(ActiveCell.Row, 2)
        .Offset(1, 2) = Sheets("sayfa1").Cells(ActiveCell.Row, 3)
        .Offset(1, 3) = Sheets("sayfa1").Cells(ActiveCell.Row, 4)
End With
End Sub

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
sn.algil, ilginize çok teşekkür ederim.Doğrusu beklediğim gibi olmuş ama yine verdiğiniz örnek tek bir veriyi alıyor diğer veriyi seçince bir önceki veriyi siliyor bir düzeltme ile bunu istediğimiz kadar veriyi tıklayıp alt alta sıralatabilirmiyiz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
sn.algil, ilginize çok teşekkür ederim.Doğrusu beklediğim gibi olmuş ama yine verdiğiniz örnek tek bir veriyi alıyor diğer veriyi seçince bir önceki veriyi siliyor bir düzeltme ile bunu istediğimiz kadar veriyi tıklayıp alt alta sıralatabilirmiyiz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
sn.algil
ilginize ver yardımlarınıza çok teşekkür ederim. İstediğim bilginin tam karşılığını verdiniz.Ellerinize sağlık.