satırladaki değerleri diğer sheetteki satırlara atamak a

satırladaki değerleri diğer sheetteki satırlara atamak ama belli kurala göre atama yapmak.
yardımcı olursanız memnun olurum.

dosyayı ekte gönderiyorum.
detaylı açıklama içindedir.

Re: satırladaki değerleri diğer sheetteki satırlara atam

cosmosmad' Alıntı:
satırladaki değerleri diğer sheetteki satırlara atamak ama belli kurala göre atama yapmak. :dua:
yardımcı olursanız memnun olurum.

dosyayı ekte gönderiyorum.
detaylı açıklama içindedir.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Aslında sorunuzu güzel sormuşsunuz ama yinede yanlış bieşey için uğraşmamak için soruyorum;
Boyalı satırları filter ilemi seçeceksiniz, yoksa gerçekten tek tek gözle seçerek boyayacak sonra aktarmasınımı isteyeceksiniz, yada..
bir ikinci sorumda 15 satırda safa değişecek yazmışsınız ama doldurduğunuz örnekte 3 satırda bir değişiyor?

sn danersin

sanırım anlatamadım satırlar boyanmayacak ben sadece anlatabilmek için boyamıştım.sanırım filter ile seçilecek. örneği sadece bilgi amacıyla doldurdum.
ben macro'nun şunu yapmasını istiyorum.sütundaki aynı tarih bilgilerini bulacak aktarmaya başlayacak eğer aynı tarih bilgileri 15 satırdan fazla ise SAYFA NOSU BÃ?LÜMÜNE sayıları sıralamak.bunu yaparken ;mesela formumuzda en küçük tarih.
12.02.2005 olsun ve bu tarihten 18 tane bulsun -15 e kadar bulduğuna -1- ikinci 15 e kadar olanlara -2-değerini atamak, devam ediyor.
bundasn sonraki tarih;
14.02.2005 olsun aynı işlemleri bunun içinde yapsın yalnız işleim gerşekleştirirken
SAYFA NOSU bölümüne -3- 4- 5 gibi devam etmek
umarım anlatabilmişimdir.
Ayrıca ilgilenip cevapladığınız için teşekkür ederim. :hey:

ilgilenen kimse yokmu

sanırım yoğunsununz bir konu hakkında bilgi almak istemiştim ama!
ekeki dosya hakkında