satış günlük hesaba işlensin

Excel Vers. ve Dili
microsoft office excel 2007 türkçe
Sayın Üstatlar, yardımcı olmanızı rica ediyorum. ekteki çalışma kitabımda 2 sayfa var;birinin adı ürünler, diğerinin adı elektrik hesap ürünler sayfası kendi arasında ürünler listesi ve 5 adet üründen oluşuyor elektrik hesap sayfasının ise başkaca uzantısı yok. Sizlerden ricam tabi mümkünatı varsa ürünler listesinin uzantıları olan ürünlerde satış yaptığımda elektrik hesap sayfasına işlesin (boş olan haneler dolsun) istiyorum NOT : bu işlemler satış yaptıkça günlük olarak işlenecek
yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 1.6 MB Görüntüleme: 27
Excel Vers. ve Dili
Sayın Üstatlar, yardımcı olmanızı rica ediyorum. ekteki çalışma kitabımda 2 sayfa var;birinin adı ürünler, diğerinin adı elektrik hesap ürünler sayfası kendi arasında ürünler listesi ve 5 adet üründen oluşuyor elektrik hesap sayfasının ise başkaca uzantısı yok. Sizlerden ricam tabi mümkünatı varsa ürünler listesinin uzantıları olan ürünlerde satış yaptığımda elektrik hesap sayfasına işlesin (boş olan haneler dolsun) istiyorum NOT : bu işlemler satış yaptıkça günlük olarak işlenecek
yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Yardımcı olacak kimse yok mu ?
sanırım biraz zor geldi belki de öyledir. Ama yapıla bilinirse diğer benzer aramalar içinde emsal olucak. isteğimi kısaca tekrarlayayım : ürünler sayfasında satış yaptığım zaman ( 5 adet ürün bölümlerinde), satış (ürün adı-tedarikçi-marka-miktar-birim fiyat) şeklinde elektrik hesap sayfasında görünsün; oraya işlensin istiyorum.

Ekli dosyalar

• 1.6 MB Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
çok teşekkür ederim. Çok işime yaradı.