sayfa adedi

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
çalışma kitabında standar 3 sayfa açılıyor bunu 300 yapma imkanımı varmı
yada bunu başka bir şekilde 300 yapabilirmiyiz
daha doğrusu ben bunu hazır bir şablonu 300 adet çoğaltma istiyorum

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Slm.
Bir excel tablosunda 255 den fazla sayfa açamazsınız. belki 2 excel tablosunda bu isteğiniz gerçekleşebilir. Eğer kullanım alanı ile ilgili bilgilendirirseniz farklı çözüm yolları açılacaktır.
Notunuzda "hazır şablonu 300 adet çoğaltmak istiyorum" diye belirtmişsiniz. eğer 300 yada fazla ama aynı standartlardaki veriyi bir şablon dahilinde görüntülemek,yazdırmak yada bilgilerin işlenmesi gibi işlemlerle kullanacaksanız bir veri tabanı ve istediğiniz kriterde verileri istediğiniz şablona çekmek işlemi sizin için yeterli olur. (daha önce sorduğunuz ve askıda kalmış bir sorunuzdan bu kanıya vardım).
Yapmak istediğinizi bu başlıkta örnek bir dosya ile güncellerseniz eminim yardım alacaksınız.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Yeni bir Excel dosyası açarken boş 255 sayfa ile açılmasını istiyorsanız;

(300 olmuyor)

Araçlar, Seçenekler menüsünün Genel sekmesinde Yeni çalışma kitabındaki sayfa sayısı yazan yere 255 yazın.

Mevcut bir dosyadaki hazır bir sayfayı 300 kez kopyalamak istiyorsanız ekteki dosyada verilen makroyu kullanın.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
Almaz Mi Bee

Sayenİz De Sayfayi 300 Defa ÇoĞaltik.teŞekkÜrler Mehmet Hocam
Ama Sİzden Bİr Yardim Daha İsteyeceĞİm Ama Önce Gereklİ DÜzenlemelerİ Yapmam Gerek Yardimlariniz İÇİn TeŞekkÜrler

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Tr
Sayın Mehmet Hocam,

Bu makro oldukça kullanışlı. Emeğinize ve paylaşımınıza sağlık.