Sayfa kapalı iken koşula göre uyarı verme

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
17.04.2019
Merhaba,
Herhangi bir excel sayfasında belirteceğimiz koşula göre o sayfa kapalı olsa dahi uyarı verdirebilir miyiz?
Genelde tarih olarak düşünülebilir. Vade tarihi geldi ise , geçti ise, üye sayısı 100 oldu ise gibi koşul olduğunu düşünürsek , herhangi bir excel dosyasını açtığımızda o koşulun gerçekleştiğini bildiren bir uyarı sağlanbilir mi ?
İlgilenen arkadşlara şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar...

Excel Vers. ve Dili
Office 2010
Yanıp sönen Hücreler

Merhabalar; Yanıp Sönen Hücreler şeklinde bir uyarı işinizi görebilir ya da koşullu biçimlendirme ile hücre renklendirme şeklinde de olabilir. Bu ikisinin forumda pek çok örnekleri var.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr
17.04.2019
Merhabalar; Yanıp Sönen Hücreler şeklinde bir uyarı işinizi görebilir ya da koşullu biçimlendirme ile hücre renklendirme şeklinde de olabilir. Bu ikisinin forumda pek çok örnekleri var.
Günaydın ,
Cevap için öncelikle teşekkür ederim. Forumda konulara göz attım fakat soruma yanıt bulamadım.Yanıp sönen hücrelerin dosyayı yavaşlattığını ve birçok koşullu biçimlendirme örneğini o konulardan bilgi edindim.
Benim sorum ise koşulun sağlandığı dosya kapalı olsa bile farklı bir rexcel dosyasını kullanır iken uyarı vermesi.
Saygılar...

Son düzenleme:

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Sizin istediğiniz anımsatıcı tarzı bir işlemdir. Bu işlem için tasarlanmış harici programlar kullanarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Nette arama yaparak bu tarz hazırlanmış ücretsiz programlara ulaşabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr
17.04.2019
Selamlar,

Sizin istediğiniz anımsatıcı tarzı bir işlemdir. Bu işlem için tasarlanmış harici programlar kullanarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Nette arama yaparak bu tarz hazırlanmış ücretsiz programlara ulaşabilirsiniz.
Teşekkür ederim.