SAYFA1 DEKİ LİSTEDEN ARAMAYAPIP SAYFA 2 DEKİ SATIRA YAZDI

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
SAYFA1 DEKÝ LÝSTEDEN ARAMAYAPIP SAYFA 2 DEKÝ SATIRA YAZDI

ARKADAÞLAR LİSTE DİYE BİR SAYFAM VAR BURADAKİ STOK İSİMLERİNDEN ARAMA YAPIP SATIÞ SAYFASINDAKİ BENİM BELİRLEYECEÐİM SATIRA YAZDIRMAK İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM Ã?RNEK DOSYA EKTEDİR

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
syn ozkbilgi, şöyle bir çalışma yaptım işinizi görür mü acaba?

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
ELİNE SAÐLIK GÜZEL OLMUÞ ANCAK BENİM LİSTEM SATIÞ SAYFASINDA GELEMESİ LAZIM ÇÜNKÜ SEÇTİÐİM STOKUN YANTARINDAKİ DEPO KODU VE SATIÞ ADEDİ KISMINA VERİ GİRMEM GEREKLİ VE LİSTE İÇERİSİNDE İSME GÃ?RE ARAMA YAPTIRMAM GEREKLİ YOKSA YAKLAÞIK 800 ADET STOKUN İÇİNDE ARADIÐIMI BULMAM BİRAZ ZOR
:arkadas: :(

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
syn ozkbilgi, arama probleminizin çözülmüş olduğuna eminim fakat öbür sayfaya aktarmada biraz takıldım. Onu da yapan çıkarsa sorununuz çözülmüştür diyebilirim. :arkadas:
Arama yaparken TExtbox1'e stok isminin sadece baş harfini girmeniz yeterlidir. O harf veya rakamla başlayan ne kadar stok varsa hepsini listeler.
KOLAY GELSİN

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
son yaptığınız çalışsa güzel olmuş, ancak stok kodunun yanında yazan sıra numaraları yerine stok ismi gelse ve depo kodunuda depo kodları sayfasından getirebilse ve tarih formatını sabitleyebilsek çok güzel bir çalışma olabilir. sizede çok zahmet veriyorum ama inanınki bir çok kişinin işine yarabilir bir çalışma haline gelir
kolay gelsin

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
Sayın özkan bey
1.Tarih formatı textbox'a yanlış olarak alınsa da Textbox exit olayı ile diğer sayfaya doğru şekilde aktarılıyor.
2.Son bir çalışma yaptım ve bu isteklerinizin çoğunluğunu karşılayacaktır ümidiyle...
KOLAY GELSİN