sayfadan sayfaya geçiş nasıl yapabilirim

Excel Vers. ve Dili
Arial
ya arkadaşlar bazıları için kolay gelebilir ama bir şey sormak istiyorum sayfadan sayfaya geçiş yapamıyorum yani sayfa1 A1 den sayfa2 A1 e köprü olmasını istiyorum yani sayfa1 A1 ne olursa sayfa2 A1 aynısı olsun ( sayfa1 A1 e = diyorum ve diğer sayfaya geçerek tıklıyorum enter diyorum ama yok sadece sayfa1 sıfır oluyor başka bir şey olmuyor sayfa 2 de tık yok 2007 kullanıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler :yardim:

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Soruyu tam anlayamadım ama,

=Sayfa1!A1

Bu şekilde denermisiniz..

Excel Vers. ve Dili
Arial
çok teşekkür ederim oldu gibi

Son düzenleme:

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Rica ederim.

İyi çalışmalar..

Excel Vers. ve Dili
Arial
yok ya ilk önce oldu ama sonra yine yapamadım olmuyor ben anlayamadım gitti bu işi ya eşittir diyorum sonra sayfaya geçip tıklıyorum tekrar aynı sayfaya geçiyorum enter diyorum ama olmuyor işte birde bağlantı kurduğum hücreye başka bir formul yazabilirmiyim ikisi aynı anda olabilirmi şimdiden teşekkür ederim

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
yok ya ilk önce oldu ama sonra yine yapamadım olmuyor ben anlayamadım gitti bu işi ya eşittir diyorum sonra sayfaya geçip tıklıyorum tekrar aynı sayfaya geçiyorum enter diyorum ama olmuyor işte birde bağlantı kurduğum hücreye başka bir formul yazabilirmiyim ikisi aynı anda olabilirmi şimdiden teşekkür ederim
Merhaba,

Olabilir tabiki, örnek dosya ekleyip tam olarak yapmak istediğinizi açıklarsanız daha kısa ve kesin çözüme ulaşabiliriz..

İlk önce Sayfa2 de istediğiniz hücre içinde = diyerek Sayfa1 e geçin ve hangi hücreyle ilgili işlem yapmak istiyorsanız o hücreye tıklayarak enter a basınız...

Excel Vers. ve Dili
Arial
çok teşekkür ederim arkadaş yeni başladım yavaş yavaş ama mantığı kaptım

Excel Vers. ve Dili
Arial
Evet Tam Olarak MÜkemmel İŞlİyor Evet Çok SaĞolasin Tekrar

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Hiç önemli değil.Yardımcı olabildiğime sevindim.