Sayfalar arası arama yapmak???

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2010
Merhabalar,

Ek’te bulunan çalışmada “DATA” sayfasından arama yapıp, “ARAMA” sayfasına bilgilerin yansımasını istiyorum. Aramayı hem “Bayi Kodu” hemde “Bayi Adı” şeklinde yapmak istiyorum. “DATA” sayfasında bulunan bilgiler her hafta güncellendiğinden, kullanışlı bir tablo olmasını istiryorum. Sitede araştırdım ancak yardımcı olacak bir konu bulamadım.

Konuyla ilgili yardımları geçenlere şimdiden teşekkürler...

Hayırlı Günler...

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2010
Emeğin için teşekkürler, istediğim buydu. Ancak bunu bayi numarasından olduğu gibi, bayi adından arama yapılabilir mi? ve bayi adının belli bir kısmını yazıp aratma gibi bir şey olabilir mi?

Excel Vers. ve Dili
excel work sheet
ingilizce ve türkçe
merhabalar ben bir inşaat firmasında ambar sorumlusu olarak çalısıyorum ambarım 4 kısımdan olusuyor ve ben bir n tablo olusturdum tabloda 1. kıısımıı 1. sayfaya ayırdım 2. kısımı 2. sayfaya yani her kısıma bir sayfa ayırdım. ve öyle bir arama yapmak istiyorumki CTRL+F tusundan arama yaptğım zaman aradığım malzemenin hangi kısımda olduğunu bana göstersin.ben ctrl+f yaptğım zaman bana sadece bulunduğu sayfada arama yapıyor genel tüm sayfalarda arama yapamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
15-02-2021
1.Sayfa,2.Sayfa,3.Sayfanın sayfa kısımlarının hepsine birden mausla bas.Ctrl+f de.Böylece bütün sayfaları arar.