sayfalardaki korumalar,

ben bir konuda yardım istiyorum .genellikle sayfalarda değişiklik yapılmamaısı için koruma altına alıyorum.ancak daha sonra bu şifreleri unuttuğum için ciddi sıkıntılar çekiyorum.bu konuda tavsiye edebileceğiniz bir çözüm varmı acaba?
teşekküreler :[/list]

bu işi yapan programlar var ama ücretli
Google den office password recovery diye aratırsan bulursun

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Tekniğinde belirttiği gibi Excel Password Recovery diye bir program var
http://www.lostpassword.com/excel.htm adresinden programı download edebilirsin. Ama şifre kalemlik745 gibi bir şifre ise(hem rakam hem harften oluşan ve uzun bir şifre) bunu çözmesi 10-11 saat sürebilir hatta 1 günü bile bulup çözemeyebilir.
Sen iyisi başka bir yerede şifrelerini not al.

fructose' Alıntı:
Tekniğinde belirttiği gibi Excel Password Recovery diye bir program var
http://www.lostpassword.com/excel.htm adresinden programı download edebilirsin. Ama şifre kalemlik745 gibi bir şifre ise(hem rakam hem harften oluşan ve uzun bir şifre) bunu çözmesi 10-11 saat sürebilir hatta 1 günü bile bulup çözemeyebilir.
Sen iyisi başka bir yerede şifrelerini not al.
Pardon kastettiğim Leventm değil

Arkadaşlar yeri gelmişken bende sorayım peki vba proje passwordunu kırabilen bir program tavsiye edebilirmisiniz..

T

TRABLUS

Misafir
Sayın 07 Osman öncelikle aramıza hoşgeldiniz,
Yeni üye olmanızdan dolayı bilmediğinizi umarak söyliyeyim dedim, bizim burada bulunma amacımız illegal işler değil, lütfen bu tip kırma tarzı programları bu forumda aramayınız.

TRABLUS' Alıntı:
Sayın 07 Osman öncelikle aramıza hoşgeldiniz,
Yeni üye olmanızdan dolayı bilmediğinizi umarak söyliyeyim dedim, bizim burada bulunma amacımız illegal işler değil, lütfen bu tip kırma tarzı programları bu forumda aramayınız.

Sayın moderatör arkadaşım. Forum kurallarını biliyorum ve bu şekilde bir sürü foruma üyeyim.İllegal programların sorulmasının yasak olduğunu da.Ancak bu sayfada sorulduğu için ve bir başkasının emeğini illegal yönden çoğaltarak dağıtmak için değil yine kendi koyduğum ve unuttuğum şifreleri kırabilmek için istedim.Yinede bir yönetici olarak beni uyardığınız için teşekkür ederim.Ama biliniz ki amacım emeği hiçe saymak değil aksine saygı göstermektir.
Saygılar sunuyorum..