sayfaları farklı kaydet

Excel Vers. ve Dili
MSofis 2003 türkçe
sayın arkadaşlar ben devamlı internete bağlanamıyorum sitenizdeki bilgileri sayfaları farklı kaydetip öğrenmeye çalışayım dedim ilgili konuların sayfalarını farklı kaydedip diskete aldım eve gittiğimde sadece giriş sayfası açıldı kaydettiğim sayfalar açılmadı hata bendemi yoksa sayfalar kaydedilmesin diye böyle mi yaptınız hata bendeyse nasıl düzeltirim teşekkürler

Hata sizde değil. Sayfalara çevrimdışı bakılamıyor.
Çözüm; içindeki bilgileri word'e kaydetmeniz.
Ya da tarayıcı olarak firefox kullanınca istediğiniz gerçekleşiyor diye duymuştum, isterseniz bunu bir deneyin.
Bunu yapmak için google'ın mozilla firefox tarayıcısını indirip kurmanız gerekiyor.

Excel Vers. ve Dili
MSofis 2003 türkçe
teşekkürler fakat neden böyle yapılmış bilgi veren bir sitede neden bilgi almamız engellenmiş sayfaları kaydetmekle ne gibi ters durum olabilir

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
fakat neden böyle yapılmış bilgi veren bir sitede neden bilgi almamız engellenmiş sayfaları kaydetmekle ne gibi ters durum olabilir
Sn kartal1a

Kimsenin bilgi alması engellenmiyor, zaten herkese açık bir forumda buda biraz tuhaf olur. Bu sorunuzun cevabı neden giriş sayfası var sorusu ile direk bağlantılı. Bunun cevabını muhtelif defalar izah etmeye çalıştım sizede izah edeyim. Forumumuzdan bilgi almanızı engellemek isteyen birileri varki onlar biz değil sürekli foruma saldırılar düzenliyenlerdir. İşte bu giriş sayfası tamamen güvenlik amacıyla konulmuştur.