sayfanın herhangi bir yerine yazdırma

Excel Vers. ve Dili
xp profesional 2002
merhaba arkadaşlar. teminat mektubu - sözleşmeler vb. bitakım işlerin hazırlanmasında hazır kalıp üzerine ilgili yerlere yazmanın kolay bir yolu varmı. bi ölçülendirmesi varmı. ben yapıyorumda çok zorlanıyorum ve baya bi kağıt harcıyorum. eminim bir çözümü vardır yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler....

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Bu konu ile ilgili güzel bir çalışma vardı. Aradım ama bulamadım. Dosyanızı eklerseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Excel Vers. ve Dili
excel2000 tr
kardeş bunun en kolay yollarından biri, bir sayfada önce sözleşmenin veya teminat mektubunun formunu oluştur. Bir başka sayfada ise değişken alanları alt alta sırala form üzerindeki değişken alanları =yazım.düzeni =büyükharf veya sadece = formüllerini kullanarak form ve giriş sayfasındaki bilgileri birbirine eşitle
örneğin giriş sayfasına sözleşme tarihi bölümüne tarihi girdiğin zaman formdaki sözleşme tarihi bölümüne otomatik olarak atanır.

Excel Vers. ve Dili
xp profesional 2002
hazır kalıp var dediğim sözleşmenin a4 üzerine basılı halde. doldurulması gereken yerler ....../..../ şeklinde bende bu alana nasıl denk getireceğim hakkında bilgi istiyorum.
mesela
firma adı : ...................................
vergi no :.................................... bu naktalı alanlara bilgi girmek için ne yapmalıyım. teşekkürler....

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Basılı bir form üzerine yazdırma

Bu konuda daha önce de mesajlar gelmiş fakat bir çözüm üretilememiş olduğunu gördüm. Benim de böyle bir sorunum var.
Bir userform ile bilgi girişi yapıp, basılı bir kağıda çıktı almak istiyorum.
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Mesela; "Textbox1 deki değeri kağıdın 2,10 nolu noktasına yazdır" gibi bir işlem olabilir ama bu işlemi yapacak komut var mıdır?