sayın modalı icmali düzenliyemedim

Excel Vers. ve Dili
offıce2003
sayın modalı forma yazdıklarımı icmalde görebiliyorum ama çok düzensiz ve A4 e sığdıramıyorum ve ek olarak excel belgesi yolladım burdakının aynısı olmasını ıstedım ama yapamadım ıcmal 50 şerli satır olmalı ve sonunda genel toplamı atmalı ben yapmayı cok ıstıyorum ama yapamıyorum sızın hunerlı parmaklarınıza bırakıyorum şimdiden teşekkür ederim..:)

Excel Vers. ve Dili
2010
icmal düzeltme

bu günde sayın modalı yı yorma ben bir işe yarayayım dedim umarım işini görür

Excel Vers. ve Dili
offıce2003
sayın atilla52

gerçekten tam istediği gibi olmus ellrinize sağlık sizden bir isteğim daha olacak ekte yolladım bakarsanız sevınırım birde icmal 50 den fazla kayıt yapılınca toplamı ıkıncı sayfada gozukmuyor yardımlarınız ıcın cok teşekkür ederım daha sızlere cok işim düşecek galıba ben öğrenene kadar kolay gelsın...:)

rapor üst bölüme ne yazdırmak istiyorsanız bunu tablodan alabilirsiniz

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın dilara01s,

Bakın bakalım istedikleriniz olmuş mu?

Burada veri sayısını sabitlemek için sayfa sonu kontrolü kullandım.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
offıce2003
çok güzel olmuş

sayın modalı gerçekten ıstedıgım gıbı olmus bırde her 50 kayıtda icmal baslıgının degışmesı gerekıyor ekte var ve 50 şerli olarak ıcmallerımı herzaman bu programda hazırlamak ıstıyorum ben ıstedıgım zaman ısedegım kuruma aıt ıstedıgım ıcmalı alabılırmıyım her ıcmale ayrı bır kod vermemmı gerekıyor benı bu konuda aydınlatırsanız sevınırım başarılar dilerim. :)

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
sayın dilara01s,

Yanlış anlamadıysam her sayfa başına aynı başlığın görünmesini istiyorsunuz. O zaman Başlık etiketini rapor başlığına değil de sayfa başlığı bölümüne koymanız gerekir. Sayfa başlığı alanını genişletip alan başlarını aşağıya doğru taşıyın. Üzt tarafına da rapor başlığı bölümündeki başlık etiketini aşağıya taşıyın ve rapor başlığı alanını kapatın.

İyi çalışmalar:)