Senelik İzin Gününün güncellenmesi

Merhaba,ben Excel'de senelik izin bölümündeki sayının otomatik olarak yani hergün güncellenecek şekilde degişmesini İstiyorum.
Bunun förmülünü bilen arkadaş varsa yardımcı Olsun.
Örnek 20 gün senelik izine çıkan kişinin Excel'de görev listesine A1 Hücresine 20, A2 Hücresi hergün bir önceki günden bir artarak değişmesini istiyorum.
A1 Hücresi sabit A2 Hücresi otomatik olarak değişecek
20/1 20/2 20/3...gibi.
Teşekkürler

edit xxrt:Bu başlık tarafımdan bu bölüme,yeni başlık açılarak ve başka başlık altındanbölünerek taşınmıştır.
Forum kuralları olarak,sorunuzun tamamını büyük harfler kullanarak yazmayın.

Eski yazınız:
MERHABA BEN EXCELL DE SENELİK İZİN BÖLÜMÜNDEKİ SAYININ OTOMATİK OLARAK YANİ HERGÜN GÜNCELLENECEK ŞEKİLDE DEGİŞMESİNİ İSTİYORUM. BUNUN FÖRMÜLÜNÜ BİLEN ARKADAŞ VARSA YARDIMCI OLSUN. ÖRNEK 20 GÜN SENELİK İZİZNE CIKAN KİŞİNİN EXCELL DE GÖREV LİSTESİNE A1 HÜCRESİNE 20 A2 HÜCRESİ HERGÜN BİR ÖNCEKİ GÜNDEN BİR ARTARAK DEİMSEİNİ İSTİYORUM A1 HÜCRESİ SABİT A2 HÜCRESİ OTOMATİK OLARAK DEĞİŞECEK 20/1 20/2 20/3 GİBİ TEŞEKKÜRLER

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Sn. serkanpas aramıza hoşgeldiniz.

İlk olarak forum kurallarını okumanızı öneririm. Ayrıca konuyla ilgili olmayan sorularınızı ilk önce ara menüsüyle site içinde aramanızı (değişik konularla ilgili birçok örnek mevcut) şayet bulamazsanız yeni bir başlık açarak (sorunuzla bağlantılı bir başlık) sormanızı tavsiye ederim. Eğer sorunuzu yazarak anlatamıyorsanız örnek bir dosya üzerinde ne yapmak istediğinizi anlatarak yardım alabilirsiniz. :arkadas: