SENET BASIM PROGRAMI

:kafa: ARKADAŞLAR ACCESS TE HAZIRLANMIŞ SENET BASIM PROGRAMI ARAMAKTAYIM YARDICI OLURMUSUNUZ TŞK. :kafa:

Merhaba,

Forumda senet basım programı adında bir access dosyasına rastlamadım.Ancak olması gereken alanlar ile bir senet örneği gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

çetiner kardeş bende baktım ama bulamdım kendim yapmaya çalıştım o da olmadı normal bir senet kağıdına baskı yaptırmak istiyorum fakat miktar yazdığım zaman o miktarı 12 ye nasıl böldüreceğim onu halledemedim sana zahmet formuda gördüğün bu senet programını bana gönderebilirmisin. tşk.

Merhaba,

Senet programını forumda gördüğüme dair bir yazı yazmadım.Yazdığım yazı yukarıda.Bölme işlemine gelince ekte...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Senet basım uygulamasıyla halen ilgilenenler var ise bu başlığa mesaj yollasınlar. Oturup uğraşayım. Pek zor birşey gibi görünmüyor. Bir de senet kâğıdının formatının nasıl omasını istiyorsanız ekleyi verin lütfen.
İyi çalışmalar!

senet problemi

arkadaşlar ben bun senet olayını halen daha yapamadım iyi bir ilerledim ama sorunlarım var.
örnek olarak rakamı yazıya çeviremiyorum rapor modülünde.(1)
rapor kısmında tek raporda 12 adet seneti basmasını istiyorum ama tarih olayını her senette ay atlatacak şekilde yapamadım gün atlıyor ama ben ay atlatmak istiyorum yardımcı olursanız bunlar somn bitireceğim senet olayını güzel olacak tşk ler. yardımlarınızı bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
Sayın suatksk,

İstiyorsanız uygulamanızı foruma ekleyin yardımcı olamaya çalışalım.

İyi günler :yazici:

ektedir.

kardeş dosyayı gönderiyorum rapor kısmında senet SORGU VAR DAİRE 8 var oraya bakarmısın tşk ler.

arkadaşlar bana yardım edecek biri varmı yardımlarınızı bekliyoeum. tşk.ler :kafa: :agla:

arkadaşlar dosyayı yukarıda verdim inceleyebilen varmı yardımlarınızı bekliyoru. ve ya elinde senet basım programı olan varmı. tşk.

Excel Vers. ve Dili
Sayın suatksk,

Açıp inceledim. Ancak genel olarak kullanılabilecek bir senet basım programı üzerinde çalışıyorum. Ancak iki gündür yoğun olduğum için bitiremedim. Umarım bir iki günde biter.

İyi çalışmalar :uyku:

arkadaşlar bana yardımcı olacak biri yokmu çok acil ihtiyacım var bu senet programına :kafa:

arkadaşlar sizlerin ve özeliklede modalının yardımıyla hazırladığım apartmanlar için senet programı bitmiş bulunuyor incelemeniz için ekte gönderiyiorum iyi geceler. herkese.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
gönderdiginiz dosyayı inceledim

gönderdiginiz dosyayı inceledim sayın suatksk gerekli düzeltmeleri yaptım sizde bakın olmayan yerlerini düzeltelim kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

benmi dosya görmüyorum yoksa banamı görünmüyor o dosya herkes almış incelemeiş ama ben hala görmedim dosyayı

Excel Vers. ve Dili
Çünkü site Ağustos ayında taşındı ve bu taşınma sırasında Access ile ilgili eklerin %90 kayboldu.