Silinen Dosyaları Toparlama Adına Tüm Üyelere Sesleniyorum

Barfly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Professional Plus 2026 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-02-2026
Maliye Bakanı Unakıtan'ın çaresiz kaldığında yastık altındaki altınları çıkaralım dediği gibi bende tüm üyelere sesleniyorum. Yastık altındaki tüm kaydedilmiş dosyaları çıkaralım!

Çözüm önerim şu şekilde, kullanıcılar daha önceden arşivleyerek sakladıkları dosyaları ait olduğu konunun linkini vererek bu konu içerisine eklesinler. Belki de bu şekilde tamamına olmasa da büyük bir bölümüne ulaşılabilir diye düşünüyorum.

Saygılarımla,

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Syn. Barfly'e katılmakla beraber. Bir öneride de ben bulunmak istiyorum:
Arama yaptığımızda, yeni konu açmak yerine; silinmiş dosyaların bulunduğu konuların altına isteğimizi dile getirebilirsek, aynı olmasa bile bir benzer örneğinin o konu başlığına eklenmesini sağlayabiliriz.
Bir de yukarıdaki duyurunun altına: "Ulaşamadığınız dosyalar için, söz konusu dosyanın bulunduğu konu başlığı içerisinde, dosyaların güncellenmesi için istekte bulunabilirsiniz." gibi bir mesaj eklenebilir.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bu önerilere bende tam destek veriyorum.

Barfly

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Professional Plus 2026 - Türkçe
26-02-2026
Link vermektense elimizdeki dosyaları direk buraya eklesek daha hayırlı olucak sanırım. Böylece yönetici arkadaşlar doğru yeri bulup dosyayı daha rahat ekleyebilirler, ayrıca çok kirlilik olmaz.

Sayın leumruk'a katılıyorum. Aradığı dosyayı bulamayan arkadaşlar buradan herkese seslenirse daha hızlı netice alınabilir bencede.

tahsinanarat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2019 Türkçe
27-05-2028
Arşiv Listem

Arkadaşlar elimde bulunan arşiv listemi ekte sunuyorum, öncelikli olarak istenenleri yüklemeye çalışırım. Ekli listemde bulunan bütün dosyalar Excel.Web.tr adresinden indirilmiştir Bilgilerinize.

Dosyaları gözden geçirip öyle yüklemeye karar verdim, çünçü kendime ait özel dosyalarımdan da aynı yerde olanlar varmış.

Son düzenleme: