Sınav Dağıtım Çizelgesi

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Değerli arkadaşlar,

Okulumuz için bir çalışma yapmak istiyorum, örnekte verdiğim dosyayı inceleyerek bana yardımcı olursanız sevinirim.

Görev Listesinde yaptığım girişlerin diğer sayfalara geçmesini istiyorum.

=SIN.PROG.!I8 gibi formül kullanılarak yapmam mümkün ama ben bunu bir makro falan kullanarak kolayca nasıl yaparım,

bazen görev dağıtımı yapacağım 120 öğretmen ve işletme yetkilisi olunca epey zaman kaybı oluyor,

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Sayın meslektaşım. Sizin formunuz benim için çok karışık. Ama ekte küçük bir çalışma gönderiyorum. İşinize yarar diye düşünüyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
güzel bir program yapmışsınız teşekkür ederim, işime yarıyacaktır ancak bir takım değişiklikler yapmamı çok görezsiniz umarım, mesela görevler dağıtıldıktan sonra öğretmen öğretmen yazdırma yapmak yerine görev almış tüm öğretmenleri yazdırmak gibi v.s.

Acemi1, kardeş sınavson dosyasına birde nöbet eklede kullanalım işime yarıyacak ama gözcü ve komisyonlarla bide nöbet lazım hazırlarsan e-mail adresim hsntetik@hotmail.com ilgin ve çalışman için teşekürler.

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2025
arkadaşım, nöbet için kaç sütun gerekiyor?
komisyondan mı azaltayım yoksa gözcüden mi?
ben çıraklık için yeni bir düzenleme yapmıştım, daha doğrusu Sn AS3434 benim için düzenlemişti.
onu kendine uyarlayabilirsin.
yapamazsan ben yardımcı olmaya çalışayım.
ancak görev dağılım için sütun sayısı 6
bunu ben değiştiremiyorum. kodlardan pek anlamam.
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=18434

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2025
romanci' Alıntı:
güzel bir program yapmışsınız teşekkür ederim, işime yarıyacaktır ancak bir takım değişiklikler yapmamı çok görezsiniz umarım, mesela görevler dağıtıldıktan sonra öğretmen öğretmen yazdırma yapmak yerine görev almış tüm öğretmenleri yazdırmak gibi v.s.
Mesajınızı şimdi gördüm.
Sorununuzu çözdünüz mü bilmiyorum ama belki forumdaki arkadaşların yardımıyla bunun için de bir sayfa oluşturabiliriz.

Acemi1, Acemi1 kardeşim birazda ben değiştirdim ama gözgü komisyon azaltılmadan bir sıra sutun eklenmesi gerekli ama yinede güzel bir çalışma teşekür ederim işime yaradı sorumluluk ve ortalama yükseltme sınavında kullandım. hsntetik