SINAV TAKİP SİSTEMİ

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-08-2025
Merhaba Değerli arkadaşlar bir sınav takip sistemi hazırladım ama bazı yerlerde takıldım formülle denedim olmadı makro ile vba ya oluşturmak lazım bu konuda desteklerinizi bekliyorum

Konu excel alanında oluşturdum menülerdeki alanlardan diger menülere veri göndermek istiyorum bununla ilgili dosyayı ekte gönderiyorum destekleriniz için şimden çok teşekkür ederim kolaylıklar dilerim.

Ekli dosyalar

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
26-08-2025
Değerli arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
26-08-2025
Değerli Arkadaşlar Göndermiş olduğum sınav takip çalışması için desteklerinizi bekliyorum emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
26-08-2025
Merhaba değerli arkadaşlar bir sınav takip sistemi hazırlandım ama bazı seçeneklerim formülle denedim olmadı makro ile vba ya oluşturmak lazım bu konuda desteklerinizi bekliyorum

Konu excel alanında oluşturulan menülerdeki alanların diğer menülere verilenmesini istiyorum bununla ilgili olarak ekte gönderiyorum destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim kolaylıklar dilerim.
[/ALINTI]
Merhaba arkadaşlar konu ile alakalı dönüş ve desteklerinizi bekliyorum

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
26-08-2025
Merhaba Değerli arkadaşlar bir sınav takip sistemi hazırladım ama bazı yerlerde takıldım formülle denedim olmadı makro ile vba ya oluşturmak lazım bu konuda desteklerinizi bekliyorum

Konu excel alanında oluşturdum menülerdeki alanlardan diger menülere veri göndermek istiyorum bununla ilgili dosyayı ekte gönderiyorum destekleriniz için şimden çok teşekkür ederim kolaylıklar dilerim.
[/ALINTI]
Değerli Arkdaşlar konu ile ilgili desteklerinizi beklerim.,

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
26-08-2025
konu hakkında kimsenin bir bilgisi yokmudur benim için önemli ve acil bir konu desteklerinizi beklerim.

hakta85

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
xls. 2007
26-08-2025

[/ALINTI]
Merhaba muygun@ konu ile alakalı öneri ve yardımlarınız benim için değerlidir