Siparişe mail gönderi ekledim farklı kaydet ve kapat özelliği

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Siparişe mail gönderi ekledim farklı kaydet ve kapat özelliği

Üsdatlarım sipariş formuna mail gönderi ekledim şu şekli işime yarıyor sizden istediğim ordaki buton mail gönder farklı kaydet çık olabilir mi yani bi tuş olacak bastığımda mail gönderecek farklı kaydet diye bana soracak ve kayıt ettiğimde kapatacak mümkünce acil yardım ederseniz sevinirim.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Ekli dosyayı inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
leventm öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Benim bir ricam daha olacak bu forum exceli açınca direk gelebilir mi? Sağ üsteki x işaretinden çıkmaya izin vermese diğer çıkışı kullandırsa.Birde eğer olabiliyorsa sürekli farklı kaydetmem gerekiyor oaraya isim yazacağıma o tarihini ve müşterinin adını kullanarak çıkışta kaydetse mümkün mü bilmiyorum ama olursa işimi çok kolaylaştırıcak. Meseal şöyle olabilir mi maili gönderdim çıkışa bastığımda farklı kayıt ederek çıksa isimde 05.01.2008.eker.xls tarzında bişi yapılabilir mi.Tarihi ve orada ki müşteri hanesinde ne yazıyorsa onu ekleyerek.Aslan ambalaj gibi eklinde yapılabilir mi

S

Skorpiyon

Misafir
Sayın gulevurgun,

Ek'teki dosyayı inceleyiniz. Yalnız ÇIKIŞ düğmesine bastığınızda hata alacaksınız. Orada kullanıcı ismini düzeltiniz.

Aşağıdaki yeri kendi bilgisayarınıza göre düzeltiniz.
"C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Desktop\" & Date & Sheets("SİPARİŞ FORMU").Range("B37") & ".xls"

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Allah razı olsun yardımları dokunan herkestenÇok mutlu ettiniz beni.
Forum direk açılınca siparişi yazamıyorum onu direk açılsın dedim ama oraya yazamayacağımı bilmiyordum ilgilenirseniz sevinirim.Eğer o forum açıkken yazma imkanı yoksa ben onu kaldırdım açılışta gelmesini o zaman son olarak istediğim excelin sağ üsteki x çıkılmasın.Tekrar teşekkürler her şey için

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Sertkaya Allah senden razı olsun bana çok yardımcı oldun.son olarak istediğim excelin sağ üsteki x den çıkılmasın.Tekrar teşekkürler her şey için

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Mail göndere bastiginizda farkli kayit ederken kullandigi isimle örnek 05.02.2008 eker etiket.xls şeklinde birleştirilebilir mi? ilgilenirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Sertkaya yaptığın örnek ok işime yaradı.Yanlız bazı özellikleri kullanmam iin üzerinde eklenti yapmam gerekiyor.

Siparişte mail gönder ve çıkış özelliliği farklı kaydederek çıkış yapıyor buraya kadar herşey çok güzel.Yalnız benim atladığım başka bişi var maili gönderirken farklı kaydettiği isimle göndermesi lazım şu şekliyle dosyanın adı neyse onu gönderiyor.Olması gereken çıkışta farklı kayıt ederek çıkıyor günün tarihini ve müşteri adını ekleyerek kayıt ediyo 05.02.2008 eker etiket.xls olarak kayıt ediyor.Benim istediğim mail göndere bastığımda tarih ve müşteri adını vererek göndermeli.Ayrıca çıkışa bastığımda farklı kayıt etmenin yanı sıra yazıcıya o sayfayı gönderebilir mi?birde excelin normal çıkış x işaretinden çıkılmasın.İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
leventm hocam mailin gittiği yere excel göndermem gerekiyor onlarda kendilerince bişiler yazıyorlar sipariş üzerine.Eğer olabiliyorsa kaydedeceği şekilde mail gönderebilse oda yeter.Ve bu benim işime çok yarayacak.

Excel Vers. ve Dili
2003 ve 2007
Siparişe farklı kaydet, Mail gönder, yazdır özelliğini ekledim

Üstadlarım sizin gösterdiğiniz yol üzerine ben eklemeyi başardım.Sizinlede paylaşmak istedim.Size göre belki çok basit bir çalışma ama benim için çok büyük yeni öğrendiğim için.Eksiklerim konusunda bilgi vermenizi rica eder,İyi çalışmlar dilerim.