sistem geri yükleme yapamıyorum

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
11-06-2017
arkadaşlar sistem geri yükleme yapamıyorum.lütfen yarıdm edin . sistem geri yükleme yapmam lazım . ama daha önce sistem geri yüklemeyi kapatmışım(niye yaptımsa hatırlamıyorum hiç) . yanlışlıkla program ekle kaldır dan kaldırmamam gereken bir program kaldırdım. şimdi 1 gün geri dönmem lazım bi şekilde . sistem geri yükleme kapalı olduğu için herhangi bir geri yükleme noktası oluşturulmamış. bilgisayarımı önceki bir tarihe döndürmemin başka bir yolu varmı acaba. 1 gün bile geri alabilirsem yetecek. bir fikri olan varsa lütfen paylaşsın.

geçmiş olsun ama sistem geri yükleme yapmanız imkansız.ancak yanlışlıkla silinen dosyaları kurtaran programlar belki yardımcı olur.

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Türkçe
cevap biraz geç oldu ama,
Bilgisayarımı sağ tıkla
özellikler/sistem geri yükleme sekmesini seç
Bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat seçeneğinin önündeki kare seçili ise kaldır

kullanılabilir sürücüler den istediğin sürücüyü seç ve geri yükleme istemediğin sürücü varsa sadece onu kapat.
Bundan sonra pcde sistem geri yükleme çalışacaktır.
kolay gelsin
Rcekinir

rcekinir dostum bu şekil yaptığın zaman, sadece yaptığın günden sonraki geçerli olmazmı, daha eski bir tarihe alırmı bilgisayarı.

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Türkçe
Sayın maverick6
Dediğiniz doğru ben açıklamamda bunu atlamışım.
Ama en azından dediğimi yaparsa bundan sonra böyle
bir sorunla karşılaştığında yararlanabilir düşüncesiyle yazdım.
rcekinir

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Eğer geri almak istediğiniz şey sildiğiniz dosyalarsa "HandRecovery" programını öneririm. Yok illaki bilgisayarımı geri yükleyeceğim diyorsanız Program Download sitelerinde arama yapın belki derdinize derman bir program olabilir.