Sitem

Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr
Sayın site yöneticileri
birkaç aydır üyeyim.Öyle ısındım öyle sevmiştim ki sizleri.her ne sorduysam anında cevap vede çözüm aldım.tabiki çok müteşekkirim.ama bir konuda nedense cevap alamadım.
ben ramo bir sağlık ünitesinde halka hizmet veren bir ünite elemanıyım.derken birden bir pc tarihi 2000 atmakla meşgul oldu.baya bir çırpındım programcım şehir dışı o an.kapatıyorum açıyorum tarih 2000.1000 küsür hasta ve o an yardım edecek kimse yok.tabiki anında hiç düşünmeden olaya daldım.hangi olaya siteme tabiki.bide ne göreyim kimse yok.arkadaşlar bu isteğimi tabiki kimden isteyip yaptırmam gerektini sizden çok daha iyi biliyorum ama o an siz lazımdınız.şöyle diyorsunuz hep eline sağlık amanda pek güzel olmuş vs.vs.
iyi ama hani kod kullanılmassa unutulurdu.
yoksa unuttunuzmu sizin aileniz benim ünitemde hastayken ramo nun ne kadar yanındaydınız.
ayıp oldu bence tabi nacizane
alt tarafı yapamıyoz ramo demek bu kadar zormuydu.
İNSAN GÖNLÜ KADAR ZENGİN , SÖZÜ GİB ADAMDIR.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn ramo-62

Ben neden sitemde bulunduğunuzu kusura bakmayın anlayamadım. Biraz daha açarmısınız.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Sn Leventm
Arkadaşın sitemi bence tamamen gereksiz şu an sitede
son olaylardan kaynaklanan bir moral bozukluğu var insanların
canı pek bir şey yapmak istemiyor..
Ben bu arkadaşın topik ini okudum bu gün açtığı konu prgramcıların değil
donanım işine bakanların halledebileceği bir sorun büyük ihtimalle ana karta takılan pil zayıflamış devamlı açık kalmasından kaynaklı olması lazım..
bu konunun cevabının bu platform olmadığı aşikar...
Biz sonuçta burda birbirimize excel hakkında paylaşım sağlıyoruz..
Yoksa burası bir dernek değil her sıkıntıya çözüm olsun...
Sn Leventm
Son olarak bende arkadaşın sitemini haksız buluyorum...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Nasrettin Hoca bir gün kahvede otururken bir tanıdığı koşarak gelmiş.
"Hoca, çabuk kaç! Ahmet efendi elinde tüfekle seni vurmaya geliyor" demiş.
Hoca hiç oralı değil.
"Ahmet efendi bana bir şey yapmaz" demiş.
Kahve halkı şaşkın bir şekilde nedeninin sormuş.
Hocanın cevabı:
"Ben Ahmet Efendiye bu güne kadar hiç iyilik yapmadım ki"
olmuş.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
:) hani tam oturdu desem yeridir..
bu cevaptan sonra insanlar inanıyorum ki kendilerini ölçer tartar
ve o na göre yorum yapar

acebeci

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis excel 2010 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-11-2026
öncelikle şunu belirteyim ki bu konu hakkında benim gibi forma soruları hariç bir katkısı bulunmayan birisinin yorum yapması doğrumu ama inanın dayanamadım.sayın ramo-62 nin sitemini anlamakta çok zorlandım.sayın ramo-62 hepizin başına gelebiliyor sorduğumuz soruya o an cevap bulamamak ama bu demek değil ki hemen sitem edelim.Sizde biliyorsunuzki bu formdaki arkadaşlar tamamen karşılıksız olarak bu işi yapıyorlar yani hiç ama hiç bir mecburiyetleri yok. Böyle bir durumda bizim onlara sitem etme gibi bir hakkımız asla olamayacağını düşünüyorum.(ayrıca şu da mümkün ki o an sizin sorunuzun cevabını bilen bir arkadaşım o an için bağlı değildir velev ki bağlı da olabilir ama bu bile sizi asla haklı çıkarmayacağını düşünüyorum).Haddim olmayarak burda bu konu hakkında yorum yaptığım için hepinizden özür dilerim.Ayrıca formda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza gayretlerin den dolayı inanın eniçten dileklerimle teşekkürü bir borç bilirim.Allah hepinizin yardımcısı olsun

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
yardım etmenin bir mecburiyeti olabilir mi? kaldı ki sorun hakkında belkide bilgi sahibi arkadaş yoktur. yapamıyoruz diyerek konuyu kapatmayı kimse düşünmez.
arkadaş daha önce birine yardımcı olmuş, karşılığını istiyor gibime geldi.
hemoroidim var, doktora gitmeye utanıyorum, ne yapmalıyım? gibi bir soruya nasıl cevap verilebilir ki?
her sorun anında cevaplanamayabilir, beklemeyi bilmek lazım. bu tür sitemler arkadaşlarımızın yardım şevkini kırar, buna da kimsenin hakkı yok.

Son düzenleme: