siteyi çevrim dışıykende kullanma

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
siteyi komple paketleyerek internetin bağlı olmadığı durumlarda da kullanabilmek mümkünmü. iş yerindeki bilgisayarımda internetim yok ancak çalışmalarda bilgi lazım oluyor.siteye ve içindekilere ihtiyaç duyuluyor.örnekleriminde yetersiz geldiği oluyor.bu gibi durumlar için bir çözüm nasıl olabilir.sitenin çevrim dışı olarak hazırlanması mümkünmü. teşekkürler..........

teknikyapı

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-01-2026
Merhaba.
Sanırım bu isteğinizi yerine getirecek bazı programlar mevcut.Googleden aratırsanız rahatça bulabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
siteyi indirmeyi daha önce bazı programlarla denemiştim ancak indirmeyi başaramadım.o sıralarda site izin vermiyordu buna yada ben beceremedim.şimdi tekrar deneyecem inşallah olur... örnek dosyalarla beraber indirmek istiyorum... bu mümkünmü

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
En son haline bakmadım,
ancak hatırladığım sitenin tamamının 3GB kadar bir veri olduğu.

Bunu indirmek istediğinizden emin misiniz?

:)

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
evet indirmek istediğimden kesinlikle eminim. excel konusunda bu siteden daha değerli ve verimli bir kaynak bilmiyorum... indirmeyide çok istiyorum bu mümkünse yol gösterirseniz sevinirim

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba

Bir fikir geldi aklıma, uygulanabilir mi bilmiyorum. Tüm siteyi indirmek belki biraz zor olabilir ama bunu dvd gibi bir ortama yükleyip cüz'i bir para karşılığında satılması sözkonusu olamaz mı?

Hem siteye gelir, hemde gerçekten tüm örneklerin derli toplu bir ortamda hazır bulunması ve istendiğinde erişilmesi açısından yararlı olacağı kanısı oluştu bende.

Olmaz mı acaba?

Satışa hazırlanan DVD (yada hangi ortam olursa) belirli dönemlerde yeniden hazırlanarak bilgiler güncellenmiş olur.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn Necdet bey

Biliyorsunuz forumdaki tüm bilgi birikimi üyelerimizin soru ve cevapları ile özel çalışmalarını paylaşmaları sonucunda oluşuyor. Dolayısıyla çok sayıda üyemizin emeğini içeren bu birikimi ücret karşılığı satışa sunmak bana göre doğru olmaz. Bir üyemiz benim paylaşımlarımı ücret karşılığı satamazsınız diyebilir ki bunda da sonuna kadar haklıdır.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın leventm,

Düşüncelerinizde haklısınız, ama telif hakkını vermek şartıyla neden olmasın?

Ben bu düşünceyi ortaya atarken kıt bilgisiyle katkıda bulunmaya çalışan ben, aslında bu siteden çok daha fazla bilgiye sahip oluyorum. Dolayısıyla benim bu siteye katkım değil bu siteden alacağım yarar önemli.

Böyle bir hizmet sağlanırsa bu hizmetin karşılığını da seve seve vermek isterim, bu hizmet karşılığında 3 kuruşluk hizmetim olursa da bunu da düşersiniz olur biter :)

Ayrıntını düşünmek gerekir diye düşünüyorum. Olur ya da olmaz ama önce düşünmek gerek.

Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
iyi akşamlar.siteyi indirmemin bir yolu varmı sizin arcılığınızla vya benim kullnacağım bir programla.winhttrack la indirmeye çalıştım ancak dosyaları indiremiyorum.bunun bir yolu varmı.yol gösterebilirseniz sevinirim. teşekkürler