Slayta müzik ekleme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Ses dosyası ekle

Sayın demhatozcelik,
öncelikle hazırlamakta olduğun sunumun birinci slaytına git.
Ekle/film ve sesler/dosyadan ses'e tıkla
Açılan pencereden eklemek istediğin ses dosyasının yerini bul ve dosyanın üzerine çift tıkla yada dosya seçili iken tamama tıkla.
Hazırladığın sunumun ilk slaydı üzerinde hoprlör simgesi belirecek. Simgeye sağ tıkla ve açılan menüden Özel Animasyonu tıkla.
sunu penceresinin sağ tarafında Özel Animasyon penceresi açılacak bu pencere içinde eklediğin ses dosyasının üzerine sağ tıkla.
Açılan menüden "zamanlama"yı tıkla.
Açılan "ses yürüt" penceresinde de ses dosyasının diğer ayarlarını yapabilirsin.

Birde aşağıdaki linki incele

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=4556

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 turkce
orada cok karısık bırkere sarkının vav formatlı olup olmadıgını nasıl anlayacagız...

Excel Vers. ve Dili
türkçe
excel 2003
Arkadaşlar merhaba benim hazırladığım slaytla ilgili bir problemim var. Slaytı hazırlıyorum dosyadan ses ekle menüsünden şarkı da ekliyorum daha sonra zamanlamadan gereken ayarlarıda yapıyorum.slayt benim bilgisayarımda çok güzel açılıyordu şarkı da çalıyor ama başkasına mail attığım zaman ses çıkmıyor sadece resimler gözüküyor o zamanda slaytın bir anlamı kalmıyor.Bir çok yol denedim ama bir türlü beceremedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
arklar hpnıze selam benm power point slayt hazrladm ekleden şarkı eklıyorum ancak sadece o slayyta şarkı kalıyo diger slayta gecnce sarkı calmıyo slayt gecerken arkadan şarkı calması nasıl yapablrm ? şimdiden tesskrler

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Değerli dostlar,

Aşağıdaki linkte konuyu olabildiğince basitleştirerek anlatmaya çalıştım.
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=24685

Ayrıca sayın mehmett'in verdiği linkte de anlaşılır açıklamalar var.

Sayın enlem,
"sarkının vav formatlı olup olmadıgını nasıl anlayacagız..." diye sormuşsunuz. Dosya adının (.) noktadan sonraki üç harfinin "wav" olup olmadığını kontrol ediniz. Örneğin; şarkı.wav gibi.

Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
hiç bişey anlamdım bi müzikle bir sürü slayt yapmak istiyorum