Sonradan girilen verinin farklı renkte yazılması

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Yaklaşık 70.000 satır ve 48 sütundan oluşan bir excel dosyam var. Her satır bir dosyaya ait ve her dosyaya ait sütunların tamamı veri içermiyor ve veri içermeyen hücreler dağınık, yani belirli hücreler değil de rastgele hücreler (örneğin 2. satırda 10., 15., 40. hücreler boşken 3. satırda 8., 26., 32. hücreler) boş oluyor. Verdiğim örnekte üçer hücre dediğime bakmayın her satırda en az 20 hücre boş :).

Şimdi gelelim asıl meseleye;
Halihazırda veri içeren hücreler sabit kalmak şartı ile boş olan hücrelere yeni veri girişi yaptığımda farklı renk veya puntoda olması, bu sayede esas dosyaya sonradan girilen verilerin ayrılması mümkün müdür? Mümkünse nasıl?

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Yaptığım aramalarda bulduğum sonuçlar benim sorduğum soruyu karşılamıyor maalesef. Benim halihazırda bir dosyam var ve ben bu dosyaya sonradan girilecek (belirli bir form ve koşul taşımayan) "TÜM VERİLERİN" farklı renkte olmasını istiyorum. Ancak sizin verdiğiniz örnekte girilen veri belirli bir koşulu taşıyorsa farklı renkte oluyor.

sn oktaykilic forumda sizin sorunlarınıza yakın sorular sorulmuş ve cevapları alınmıştır forumun arama bölümünü kullanmalısınız.

örnek mesaj : http://www.excel.web.tr/f48/verilere-gore-otomatik-hucre-renklendirme-t77456.html