Sorgu tablosunda düşeyarada yok hatası

Excel Vers. ve Dili
Exel 2007
Merhaba

Borsa verilerini webden çektim ve bir tablo oluşturdum.Bu tablodan düşeyara ile veri çekmek istediğimde yok hatası alıyorum neden olur yardımcı olabilir misiniz?
isteyene mail ile excel dosyasını gönderebilirim.
El ile yazınca yok hatası alıyorum ama tablodan veri olarak yapıştır deyince veri alınabiliyor.

Trilenium

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019 English
2 seçenek var

a) Aranan Değer ile veri aralığında yer alan verinin uyumsuzluğu
b) Düşeyarayı yanlış yazıyorsunuz

Excel Vers. ve Dili
Exel 2007
2 seçenek var

a) Aranan Değer ile veri aralığında yer alan verinin uyumsuzluğu
b) Düşeyarayı yanlış yazıyorsunuz
düşeyarayı doğru yazıyorum biçimle ilgili problem var her iki hücrede metin ama yok hatası alıyorum
normal tabloda problem olmuyor sorgu ile oluşturulmuş tabloda problem oluyor nasıl çözüleceğini bilen var mı?

Excel Vers. ve Dili
Exel 2007
düşeyarayı doğru yazıyorum biçimle ilgili problem var her iki hücrede metin ama yok hatası alıyorum
normal tabloda problem olmuyor sorgu ile oluşturulmuş tabloda problem oluyor nasıl çözüleceğini bilen var mı?
iş yatırımdan oluşturduğum sorguda problem vardı mynetten oluşturduğum sorguda problem ortadan kalktı bilginiz olsun

Excel Vers. ve Dili
Office 365 - Türkçe
Merhaba

Borsa verilerini webden çektim ve bir tablo oluşturdum.Bu tablodan düşeyara ile veri çekmek istediğimde yok hatası alıyorum neden olur yardımcı olabilir misiniz?
isteyene mail ile excel dosyasını gönderebilirim.
El ile yazınca yok hatası alıyorum ama tablodan veri olarak yapıştır deyince veri alınabiliyor.

İş yatırımdan aldığınız hücrelerde boşluklar olabilir. Veri aldığınız sütunun yanına bir sütün daha açarak "=KIRP(....)" formülü kullanabilirsiniz. Bu sayade hem boşuklar gidecek hemde verileriniz metin formatına dönecektir. Umarım yardımcı olur...