Sorguda boş olan hücreye (o) sıfır yazmak

Sayın arkadaşlar ek'teki dosyada sorgu bölümünde bulunan STOK hanesinde boş olan hücreye(lere) 0 sıfır yazmasını istiyorum bir kaç değişik kod denedim yapamadım mümkünse kod olayını kısaca anlatırsanız sevinirim.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003
STOK: IIf(IsNull(Topla([GİRİŞ ÜRÜN MİKTAR]-[ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR]));"0";Format(Topla([GİRİŞ ÜRÜN MİKTAR]-[ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR]);"@;""SUD"""))

asendeki stok alanını kaldır

Excel Vers. ve Dili
türkçe
arkadaşlar bana rotatif kredi faizi hesaplama programı lazım
yardımcı olursanız sevinirim

Çok teşekkür ederim yalnız bir noksan var sıfır stok bölümünde değilde ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR kısmında olmalı ben hatırlatamadın galiba

Excel Vers. ve Dili
2003
bu kısımda toplam aldırıp Topla([GİRİŞ ÜRÜN MİKTAR]-[ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR]) eğer IIf(IsNull( boşsaa sıfır yaz ;"0"; dolu ise formatı kendi gibi olmak şartıyla yine kendini yaz dedim Format(Topla([GİRİŞ ÜRÜN MİKTAR]-[ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR]);"@;""SUD"""))

sende aynı şekilde yapacan

kusura bakma akşam saati kafam almadı:)) göndermiş olduğum dosyaya ekleme imkanın var mı zahmet olmazsa!!

Excel Vers. ve Dili
2003
ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR1: IIf(IsNull([ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR]);"0";Format([ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR];"@;""SUD"""))

yalnız sorgudaki ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR alanının göster kısmındaki check i kaldır ekranda o ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR görünmeyecek onun yerine ÇIKIŞ ÜRÜN MİKTAR1 görünecek

Excel Vers. ve Dili
2003
0 yerine başka bir şeyde yazabilirsin ne biliyim bu gün çıkış olmadı gibi yada hiç satış yapamadık vya boş kayıt benzeri şeyler yazabilirsin