sorguda "(Tümü)" seçilince tüm kayıtlar gelmiyor

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
formun aynı anda 1 den fazla açılması

arkadaşlar kolay gelsin sorunum şu günlerdir uğraşıyorum forumda bakmadığım konu kalmadı biyerlere geldim tıkandım.depodan çıkışlarda sorgulamada iki tarih arasını sorunsuz alıyorum fakat 3. bir kriter olan il seçiminde sorun yaşıyorum çıkış yapılan ilçeleri liste kutusuna alıp liste kutusuna UNİON ile "(Tümü)" ekledim form yüklendiğinde"(Tümü)" seçili olduğu halde hiçbir kayıt gelmiyor.fakat Liste kutusuna tıklayıp ilçelerden birini seçince kayıt geliyor.Bukonuda yardım ederseniz çok sevinirim kolay gelsin

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
ağ bağlantısıyla farklı bilgisayarlardan veri girişi

arkadaşlar kolay gelsin sorunum şu günlerdir uğraşıyorum forumda bakmadığım konu kalmadı biyerlere geldim tıkandım.depodan çıkışlarda sorgulamada iki tarih arasını sorunsuz alıyorum fakat 3. bir kriter olan il seçiminde sorun yaşıyorum çıkış yapılan ilçeleri liste kutusuna alıp liste kutusuna UNİON ile "(Tümü)" ekledim form yüklendiğinde"(Tümü)" seçili olduğu halde hiçbir kayıt gelmiyor.fakat Liste kutusuna tıklayıp ilçelerden birini seçince kayıt geliyor.Bukonuda yardım ederseniz çok sevinirim kolay gelsin
bu sorunu IIf(IsNull([Forms]![ÇIKIŞ]![tsmilce]);[depoçıkış].[teslimalanil];[Forms]![ÇIKIŞ]![tsmilce]) şeklinde çözdüm en azından boş bırakınca kayıtların hepsi geliyo.
yeni bi sorun otrtaya çıktı iki tane "acces dosyam var biri verilerin tutulduğu "veritabanı" digeri formve sorguların olduğu "AŞI2010" dosyası.Bu dosyayı ilk önce kısayol olarak ağdaki 4 bilgisayara attım tek tek açılınca sorun yok ama birinde açınca diğerinde açık olan formu kapatana dek açılmıyor."AŞI2010" dosyasını ayrı ayrı 4 bilgisayara kopyalayıp " bağlı taplo yöneticisi" kulalnarak ana bilgisyardaki veri tabanı yolunu gösterince sorun yok.Şimdi ağ bağlantılarında sorun çıktığında ve anamakina kapalı olduğunda arayüz açılışında" veri tabanına bağlanılamıyor anabilgisayarı açın veye ağ bağlantınızı kontrol edin " demesi sağlanabilirmi.Yada bunun daha kolay bi yolu varmı

Son düzenleme: