Sorguları Birleştirip verilen tarih arağınına göre sorgulama

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Resmi evrak Kayıtları ile ilgili çalıştığım şirketin kayıtlarını tutmak için ufak bir uygulama yapmaya çalışıyorum ama tarihle ilgili bir problemle karşılaştım.

Yaptığım Uygulamada FATURA KAYIT ve POS KAYIT isimli Tablolar var.
Her iki tablonunda içerisindeki kayıtlar işlem tarihi esas alınarak Raporlanması gerekiyor.

Yapılması gereken:
1- FATURA KAYIT ve POS KAYIT Tabloları tek bir Sorgu içerisinde raporlanmalı
2- Bu tek sorguda vermiş olduğumuz tarih aralıgı hiç gün atlamadan sırası ile ard arda sıralanması gerekiyor.

Tarih Aralığına Örnek: İlk Tarih: 01.12.2009 Son Tarih: 31.12.2009

Çıkacak olan raporda her iki Tablo veya Sorguları birleştirilip, ayın 1'inden başlayıp 31'ine kadarki bütün günleri (faaliyetleri olsun veya olmasın) göstermesi gerekmekte.

Tarih mecburiyeti olmasa her iki tabloyuda tek bir sorguda birleştirebiliyorum ama işin içine Tarih girince birleştiremedim.

Umarım anlatabilmişimdir. Eğer yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Ekli dosyalar

İlk önce alan sayıları farklı ve bilgileri farklı bu iki tablo birleştirilecekse sorguda aynı tip verileri içeren aynı sayıda alan olmalı, birde aynı tarihte iki ayrı faaliyet var bunlar ayrı ayrımı gözükecek. eğer bu konularda açıklama yaparsan. Sorunu, çalışma anında, (sql kodlar ile)birleştirilecek alanları içeren sadece faaliyet olmayan günlerde sadece tarih bilgisinin kayıt edildiği diğer alanların boş olduğu bir tablo yaratıp bu üç tablonun UNION ile birleştirilip istediğiniz rapor alınarak çözülebilinir.
Not Geçici 3. bir tablo yerine tablolardan birine geçici olarak faaliyet olmayan günler için sadece tarih bilgisinin kaydedilip rapor alındıktan sonra bu kayıtlar siline bilinir.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Aynı tarihteki iki ayrı faaliyetler Tek Sorgunun içerisinde ayrı ayrı (sütun, sütun) gözükecek.