Sorular neden ilgili başlık altında sorulmuyor ?

Excel Vers. ve Dili
2003
2007
2010
Sayın arkadaşlar,

Ã?ncelikle Türker, Red-Kid, xxrt, danersin ve leventm arkadaşlara bunun gibi faydalı bir siteyi bizlere (üstelik bedava) ulaştırdıkları için şahsım adına teşekkür ederim.

Ancak bu formdan ihtiyacı olan herkesin en kısa sürede doğru bilgiye ulaşabilmeleri için yönetici olan arkadaşlar konu başlıkları koymuşlar.
Soru soran arkadaşlarımız sorularını konu başlıklarının altına yazarsa daha iyi olmaz mı?

Soruları cevaplayan arkadaşlar da cevaplamadan önce yanlış alana yazılmış sorular için yazanları uyarsalar nasıl olur ?

Böylece formumuz daha düzenli hale gelmez mi? Bu formun düzeninden sadece moderatörle mi sorumlu ?

Neden ben makro konusunda ki bilgilerimi paylaşmak için makro bölümüne girdiğimde fonksiyon sorularını okuyup zaman kaybediyorum ?

Bu forma ilgisi olan tüm arkadaşlar lütfen düzene uymaya çalışalım !

İbrahim DOÐUÞ
Sadece Üye

X

xxrt

Misafir
Zaman zaman bu tür olaylarla karşılaşıyoruz.Kimi zaman kimse hissetmeden,ilgisiz başlıkları,ilgili bölümlere taşıyoruz,kimi zamanda yazılı mesaj olarak yazıyoruz.
Olayı bu şekilde güncellediğiniz için ayrıca teşekkür ederim.
Eminim forum üyeleri özellikle ilk girenler bu alışkanlıkları zamanla kazanacaklardır.

Hoş fikirleriniz için çok teşekkürler.

Sadece, keşke bu başlığı "Ã?neriler" bölümüne açıp sizde bu önerinize ön ayak olsaydınız demek istedim.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn idogus

Ã?ncelikler sözlerinizdeki bir eksikliği tamamlayarak başlamak istiyorum. Sitemizin asıl kurucusu admin Sn Hüseyin başta olmak üzere Sn Red-Kid ve Sn Türker'dir. Bizler sonradan sitenin büyümesi üzerine ağırlaşan yükü paylaşmak ve yardımcı olmak maksadıyla görev aldık. Yukarıda belirtmiş olduğunuz durum ile ilgili olarak defalarca uyarıda bulunsakta maalesef hala bu tip hatalar yapılıyor. Hatta bazı üyelerimiz "acil yardım","yardım","işin içinden çıkamadım" gibi başlıklarlada soru sorabiliyor. Sitemizde çok iyi çalışan bir arama motoruda bulunduğu halde hala aktif olarak kullanılmıyor. Geçen günde bir başka üyemiz bu konuyu gündeme getirmişti. Bu tip kurallara uyulduğu takdirde forumumuzun çok daha düzenli işleyeceği aşikardır. Bu konuyu gündeme getirdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Tüm üyelerimizinde bu tip kurallara özellikle uymakta yeteri kadar özenli olmalarını rica ediyorum. Lütfen sorularınızı uygun konu başlıkları altına ve sorunuz hakkında ön fikir verecek bir başlıkla sorunuz.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
ALPEN' Alıntı:
Sadece, keşke bu başlığı "Ã?neriler" bölümüne açıp sizde bu önerinize ön ayak olsaydınız demek istedim.
Mesajın içeriğine ve amacına hürmeten;
"Böyle hataya can kurban."

T

TRABLUS

Misafir
@Hüseyin,
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: