sorun

kullanmış olduğum müşteri takip programı gibi bir access yazılımında rapor istediğimde tuşa basıp word sayfası çıktısı olarak rapor alabiliyordum.Ancak iki gündür aaynnı tuşa basıp rapor almak istediğimde word sayfası tamamen gri renkte yazısız olarak gözüküyor.rapor alamıyorum.access hakkında bilgim yok sadece kullanıcıyım.yazılımı yazana ise ulaşamıyorum.Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

acil yardım

Kullanmış olduğum müşteri takip programı gibi bir access yazılımında rapor istediğimde tuşa basıp word sayfası çıktısı olarak rapor alabiliyordum.Ancak iki gündür aynı tuşa basıp rapor almak istediğimde word sayfası tamamen gri renkte yazısız olarak gözüküyor.rapor alamıyorum.access hakkında bilgim yok sadece kullanıcıyım.yazılımı yazana ise ulaşamıyorum.Yardımcı olursanız teşekkür ederim.
HATA MESAJI AŞAĞIDADIR.

Visual Basic for Applications (VBA), bir özellik veya yöntem erişimi sırasında bir hatayla karşılaştı. Sorun aşağıdakilerden biri olabilir:
• Başvuru yok.
Eksik başvuruların geri yüklenmesiyle ilgili yardım için bkz: Microsoft Knowledge Base makalesi 283806.
• İfade hatalı yazılmış.
Olay özelliklerinde kullanılan tüm ifadelerin yazımını denetleyin.
• Kullanıcı tanımlı bir işlev, modülde bir alt veya özel işlev olarak tanıtıldı.
İşlev, ancak aşağıdakilerden biri olarak tanıtılırsa, ifadeler kullanıcı tanımlı bir işlevi çözümleyebilir:
- Modüldeki genel işlev
- Geçerli form veya raporun kod modülündeki genel veya özel işlev
• Access'deki güvenlik Orta veya Yüksek olarak ayarlandığından, Microsoft Jet 4.0 SP8 güncelleştirmesi yüklenmedi.
Güvenlik Orta veya Yüksek olarak ayarlandığında, Access'in düzgün çalışması için Jet 4.0'ın daha yeni bir sürümü yüklenmelidir. Microsoft Jet'in en yeni sürümünü edinmek için Windows Update sitesine gidin.

--Microsoft Jet 4.0 SP8 yükledim ancak makina bunun gerekli olmadığını mevcut sürümün yeterli olduğunu belirtti.-----

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın mostafakoc,

Siz bana ben hastayım diyorsunuz ve ya kalp te bir bozukluk var yada apandisitim var diyorsunuz. Ben sizi incelemeden nasıl bir teşhis koyabilirim?

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
İlahi sayın modalı, mustafakoç kardeşim örneği eklerseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz. Sayın modalı örnek ekleyin demekten bıktığından ilginç bir yaklaşımda bulunmuş katılıyorum kendisine.
özel mesaj atmak isterseniz de (olur ya)
karaayhan38@gmail.com

yazılım ektedir.yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler.rar dosyası562 kb olduğundan ekleyemedim

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Sayın mustafakoc

Uygulamayı sıkıştırmadan önce Uygulamayı açıp Araçlar menüsünden, Veritabanı Hizmet Programlarından sıkıştır ve onarı çalıştırıp tekrar deneyin.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Sayın Mustafakoc,

Kolay gelsin...

Son düzenleme:
sayın moralı
araçlar menüsü açılmıyor.konuya ilişkin resimler ilişiktedir.İlginize teşekkür ederim.mail adresinizi bildirirseniz yazılımı gönderebilirim.

Excel Vers. ve Dili
Sayın mustafakoc,

İlk resimde daha veritabanınız açılmamış ki. Güvenlik ayarlarına göre uygulamayı açmak isteyip istemediğinizi soruyor.

Her neyse modali2006@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
Sayın mustafakoc,

Uygulamanız maalesef mde formatında. Ve bu formattaki uygulamaların ne kodlarını görebilirsiniz ne de müdahale edebilirsiniz. Eğer mdb formatında bir örneğiniz varsa o zaman hata bulunabilir.

İyi çalışmalar:)