SQL ifadesi 3 taplodan gruplamak

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13/03/2022
Daha öncede sormuştum sayın taruz yanıtlamış kendisine çok teşkkür ediyorum. ama ben ne yaptımsa başaramamış sanırım taruz beyin kurmuş olduğu cümlecikte bir hata var. kendisinden yada diğer arkadaşlardan yardım istiyorum. Tekrar bakma şansı varmıdır.

bu taurz beyin forma yazmış oluğu kodlar.

dosyayı tekrar ekliyorum.

Şİmdiden çok teşkkür ederim ilgilenen arkadaşlar olursa.

SELECT a.S_BOLUM, a.STUR_KOD, a.STUR_AD, a.ToplaS_TUTAR, Sum(b.ToplaS_TUTAR) AS ToplaToplaS_TUTARFROM (SELECT trz.S_BOLUM, trz.STUR_KOD, trz.STUR_AD, Sum(trz.S_TUTAR) AS ToplaS_TUTARFROM (SELECT SATISLAR.S_BOLUM, [SATIS TURU].STUR_KOD, [SATIS TURU].STUR_AD, SATISLAR.S_KRITER, SATISLAR.S_TUTAR, SATISLAR.S_TARIHFROM [SATIS TURU] INNER JOIN (MALZEMELER INNER JOIN SATISLAR ON MALZEMELER.M_MAL_KOD = SATISLAR.S_MAL_KOD) ON [SATIS TURU].STUR_KOD = MALZEMELER.M_MAL_SAT_TURWHERE ((Not (SATISLAR.S_KRITER)=120 And Not (SATISLAR.S_KRITER)=130) AND ((SATISLAR.S_TARIH)>=#11/1/2008# And (SATISLAR.S_TARIH)<=#11/30/2008#))) AS trzGROUP BY trz.S_BOLUM, trz.STUR_KOD, trz.STUR_AD) AS b INNER JOIN (SELECT trz.S_BOLUM, trz.STUR_KOD, trz.STUR_AD, Sum(trz.S_TUTAR) AS ToplaS_TUTARFROM (SELECT SATISLAR.S_BOLUM, [SATIS TURU].STUR_KOD, [SATIS TURU].STUR_AD, SATISLAR.S_KRITER, SATISLAR.S_TUTAR, SATISLAR.S_TARIHFROM [SATIS TURU] INNER JOIN (MALZEMELER INNER JOIN SATISLAR ON MALZEMELER.M_MAL_KOD = SATISLAR.S_MAL_KOD) ON [SATIS TURU].STUR_KOD = MALZEMELER.M_MAL_SAT_TURWHERE (((SATISLAR.S_KRITER)=120 Or (SATISLAR.S_KRITER)=130) AND ((SATISLAR.S_TARIH)>=#11/1/2008# And (SATISLAR.S_TARIH)<=#11/30/2008#))) AS trzGROUP BY trz.S_BOLUM, trz.STUR_KOD, trz.STUR_AD) AS a ON b.STUR_KOD = a.STUR_KODGROUP BY a.S_BOLUM, a.STUR_KOD, a.STUR_AD, a.ToplaS_TUTAR

Ekli dosyalar