SSK BORDRO PROGRAMI (Özel Yardım)

Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18.11.2019
SSK BORDRO PROGRAMI (Ã?zel Yardım)

Arkadaşlar Merhaba;
Ã?ncelikle böyle bir telepten dolayı sizleri rahatsiz ettiğim için üzgün olduğumu belirtmek istiyorm.
Ancak başka çerem de kalmadı.

Daha önceki süreçlerde de zaman zaman sizlerden yardım istemiştim. Fakat istediğim sonuçlara ulaşamadım.

Benim ilgilenecek arkadaşlardan şöyle bir talebim olacak.
12 aylık bir SSK bodro hazırlamak istiyorum bunun için özel vaktinizi alacağım için bunun ücretini ödemek kaydı ile desteğinize ihtiyacım var vakti olan arkadaşlarımızın
erdalsolen_13@hotmail.com MSN ile irtibat kurmasını rica ederim.

Diğer arkadaşlarıda rahatsız ettiğim için tekrar özür dilerim.
Sevgi ve saygılarımla
Erdal Þ�LEN

18.11.2019
Arkadaşlar Bu konu ile ilgili Desteklerinizi Bekliyorum

Daha önceki süreçlerde de zaman zaman sizlerden yardım istemiştim. Fakat istediğim sonuçlara ulaşamadım.
Calismaniza baslayip ustadlarimizdan ve arkadaslardan yardim alarak ilerlemenizi oneririm.daha oncede boyle talepler okudum,bilgi paylasimina onem veren bi ekip burada size yardimci olacaktir.

G

Guest

Misafir
Merhanba Sayın esolen

Sayın mratlin'inda açıkladığı gibi eğer yardım eden kimse yoksa siz bir çalışma başlatın ve takıldığınız konularda buraya danışarak hem kendiniz exceli öğrenir veya geliştirir hemde istediğiniz programı yapabilirsiniz.
Saygılar.

SSKbordro

Arkadaşım sorun ne ise onu buraya yazarsan ii olur. Hazırlık yaptınmı başladınmı projene o önemli olan takıldığın yerler de bi örnek dosya hazırlarsın buraya yollarsın burda yardımcı olacak bir sürü arkadaş var.
Dediğin ssk 12 aylık bord royu ben hazırlıyorum bitme aşamasında işlerimimn yoğunluğu sebeiyle bitiremedim sadece bağlantılar kaldı yaptığım anada buraya upload edeceğim.

18.11.2019
Arkadaşlar daha önceki yaptığımız çalışmalar vardı onları burada sizler ile paylaşmıştık zaten şimdi tekrar baştan başlayarak parçaları birleştirmekte bana yardımcı olmanızı rica edeceğim.
Bu tür bir çalışlma çok zaman alacak gibime geliyor.
Oysaki benim 2005 performans hedeflerimde bu işlemi aralık başında yönetime sunmak idi.
örnek dosyayı sizlere göndereceğim
selamlar

18.11.2019
Re: SSKbordro

desiroo' Alıntı:
Arkadaşım sorun ne ise onu buraya yazarsan ii olur. Hazırlık yaptınmı başladınmı projene o önemli olan takıldığın yerler de bi örnek dosya hazırlarsın buraya yollarsın burda yardımcı olacak bir sürü arkadaş var.
Dediğin ssk 12 aylık bord royu ben hazırlıyorum bitme aşamasında işlerimimn yoğunluğu sebeiyle bitiremedim sadece bağlantılar kaldı yaptığım anada buraya upload edeceğim.
Bahsetiğiniz dosyı sabır ile bekliyorum
selamlar

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
30-11-2022
Sayın esolen,

Dosyanızı mümkünse Winzip ile sıkıştırılmış olanını gönderebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.Çünkü elimde brüt maaşın 12 aylık netini hesaplayan tablom var.

Belki işinize yarayabilir.

Kolay Gelsin.

18.11.2019
Dosya Ektedir Ben sadece 2 Aylık yazdım Rapor tamamlandığında diğer ayları yanına ilave debiliriz
selamlar

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
30-11-2022
Sayın esolen;

Dosyanızın içeriliğini göremedim ama ekte benim kullandığım dosyayı incelerseniz size değişik fikirler verebilir.

Kolay Gelsin.