stok gruplandırmasını yapamadım

Arkadaşlar benim excel dosyasında stok isimleri ve gruplandırması var.Yani bir grubu seçtiğimde o gruba ait ürünler geliyor. Ben bunu çok uğraşmama rağmen access'e atamadım. Yani ürün giriş ve çıkışı yaparken rapor alırken tüm ürünler grup halinde gelsin istiyorum.Sizlerden ricam bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Aşağıda excel ve access dosyalarını veriyorum.

Bu linkte excel dosyası var.
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=16463

bu linkte access dosyası var.
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=5800

benim elim de bu iş için hazır bir program var ama ben bunu sadece çalıştığım fabrikaya özel hazırladığım için sana gönderemem malum şirketin mahremleri ....
eğer istersen sana msn den yardımcı olmaya çalışırım... emre_kacanoglu@hotmail.com

Sayın simenoifer,

Elinize sağlık fakat ürün gurubu olması lazım ürün gurubunu seçtiğimizde oradaki ürünlerin gelmesi lazım birde ürün çıkışlarında hata var.Emeğinize sağlık.

Sayın simenoifer

yapmış olduğunuz çalışmadan dolayı çok teşekkür ederim size ellerinize sağlık.
Benim burda istediğim tüm stokların grup halinde gelmesi. Ürün giriş çıkış ve giriş çıkış durumlarında ürünler grup halinde gelecek. Ben grubu seçtiğimde o gruba ait ürünler gelecek. Ürün çıkışları bölümündede bir hata veriyor. Tekrar kontrol ederseniz sevinirim.

ellerinize sağlık. iyi çalışmalar dilerim.

Sayın simenoifer

ellerinize sağlık ama dosya birtakım hatalar veriyor.Ve stoklar gruplar halinde gelmiyor.

Excel Vers. ve Dili
Offıce 2007 - English
AŞAĞIDAKİ RAPORLAMA UMARIM İSİNİZİ GÖRÜR.BİRAZ HIZLI YAPTIM.

ŞAĞIDAKİ RAPORLAMA UMARIM İSİNİZİ GÖRÜR.BİRAZ HIZLI YAPTIM. BEĞENİRSİNİZ İNŞAALLAH.

Sayın TURISSEMOSRUN

ellerinize sağlık birşeyler yapmışsınız ama benim istediğim bu değil. Ben excelde gözüktüğü gibi access te görmek sitiyorum. Yani uzun lafın kısası ekteki exceli ekteki accese uygulamak. İşin özü tüm depo giriş ve çıkışlarında stoklar grup halinde gelecek. 2 adet açılır pencere olacak. ilk pencerede grup ismi olacak ikinci açılır pencerede ise o gruba ait stoklar olacak. ve ben ilgili stoğu seçip kayıt yapacağım.

İlginiz için teşekkür ederim.