Stok Programı

Excel Vers. ve Dili
dsfdsa gs gfd
arkadaşlar öncelikle merhaba şimdi bana stok programı lazım ama biraz farklı farkı şu bizde servis araçlarıda var ve bu arabalarda da stok var şimdi benim ana depodaki stok tutulucak birde araçlardaki stok ve bu araç hangi müşteriye hangi malzemeyi taktı ve ne kadar aldı böyle bir program lazım yardımcı olursanız sevinirim antepin baklavası meşhurdur gönderirim :) şimdiden tşk

Excel Vers. ve Dili
2007
arkadaşlar öncelikle merhaba şimdi bana stok programı lazım ama biraz farklı farkı şu bizde servis araçlarıda var ve bu arabalarda da stok var şimdi benim ana depodaki stok tutulucak birde araçlardaki stok ve bu araç hangi müşteriye hangi malzemeyi taktı ve ne kadar aldı böyle bir program lazım yardımcı olursanız sevinirim antepin baklavası meşhurdur gönderirim şimdiden tşk

depo çıkışı yapıcan araçlarda çıkan ürünler görünücek ve araçlardan çıkan ürünlerin satıldığı müşteri adlarınıda görücen satıldığı fiyat ve fatura numaraları olucak aynı zaman da depoyu ayrı araçları ayrı görücen yoksa bir bütün mü olacak

Excel Vers. ve Dili
2006 türkçe
MERHABA ARKADAŞLAR.BENİM RİCAM ŞUDUR.BEN BİR ÇOK SİTE ÜZERİNDEN ÜRÜN SATIŞLARI YAPMAKTAYIM.VE BU SATIŞLAR ARTIK BENİ YORUYOR.BU SEBEPLE OTOMATİĞE BAĞLAMAK İSTİYORUM.
MÜŞTERİ KARTI AÇABİLECEĞİM,TEDARİKÇİ LİSTESİ,ÜRÜN TANIMLAMA VE FİYATLANDIRMASI,%7 LİK VERGİ KESİNTİSİ İÇİNDE OLAN,GÜNÜN DÖVİZ KURUNU OTOMATİK ATAYAN VE BUNA GÖRE YAPILACAK İŞLEMLER İÇİN OTOMATİK YAZILAN,KARGO BİLGİLERİ GİRİLEBİLEN,MALİ OLARAK SATIN ALMA İŞLEMLERİ İLE SATIŞ İŞLEMLERİNİN HESABINI VERGİ+ALIŞ VE SATIŞ FİYATLARI İLE KARI HESAPLAYABİLEN.ve RAPORLANABİLEN BİR EXEL ÇALIŞMASI RİCA EDİYORUM.BUNU YAPANA ÇOK ÖZEL BİR HEDİYE GÖNDERECEĞİM.SAYGILARIMLA UĞUR GÜNER