stok progrmanıdaki eksiklikler

ojibu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365, Office 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-06-2025
bu siteden indirdiğim stok programında mesela kod sayısını 125 çıkarıyorum. ondan sonra satış fiyatını yazmama rağmen stok çıkışında bu rakam deil de alış fiyatının yüzde karı artı olarak görünüyor. birde 1 satırdaki 1 nolu kodu düşeyara bulmuyor. ilginç. artı fiyatını stoğa ekleyemiyor. sizden ricam bir bakın bu programa eksikliklerini düzeltelim beraber. sayfa koruması 1111 vba şifre bilmiyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
VBA şifresini bilmiyorsak dosya üstünde nasıl değişiklik yapabilirizki?
Üstelik başkasına ait bir programı izni olmadan değiştirmemiz uygun olmaz.

Excel Vers. ve Dili
tarkan@tarkanvural.com.tr
Dosyayı hazırlayanın emeklerine sağlık.

Sayın @ojibu;
Dilerseniz yapımcısı olan sahapatalay@ttnet.net.tr adresine eksik gördüğünüz kısımlar hakkında bir mail atın. Kendisi zaten dosya içerisinde "eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları lütfen iletirmisiniz" şeklinde bir not bırakmış.

Programa şifre koymasının maksadı muhakkak ki; birileri kodlarla oynayıp yanlışlıkla bozmasın, dosya çalışamaz hale gelmesin mantığından kaynaklıdır.
Kolay gelsin. :hey:

ojibu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365, Office 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-06-2025
hocam mail attım . mail geri geldi.aynen şöyle diyor

Bu mesaj asagidaki nedenden dolayi ilgili adrese gonderilememistir:

Kullanici yada kullanicilarin hesaplari kota asimina ugramistir.

<sahapatalay@ttnet.net.tr>

Bu mesajin hatali oldugunu dusunuyorsaniz,
lutfen Postmaster@ttnet.net.tr adresine cevap gonderin.

bende forma yazdım ki belki arkadaş görür diye. ayrıca paylaşıma açık olan bir proğram üzerinde oynama yapma ve yardım isteme gibi bir durumum oldu. yoksa arkadaş niye bu siteye programını göndersin. saygılarımla

stok programınızı inceledim gerçektende elinize sağlık çok güzel olmuş biraz önce baktım kabadan ve sizden bir şey rica etmek istedim.
diyelim ki ben 3000 ya da 5000 kalem olan stok gireceğim peki orda belirli sayıdan sonra koruma devreye giriyor bunun belirli sayıdan sonrasını çoğaltabilmek için yardımcı olursanız çok sevinirim.
kendinize iyi bakın