Stok sayfasından diğer sayfaya fiyat aktarımı

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
türkçe
Arkadalar bi sorunum var
Excel de yaptığım müşterilerin istediği extra sayfasının önceki shhetinde stok sayfası yapmaktayım.Fakat ordaki fiyatları seçip nasıl ikinci sheet(Extra sayfası) e aktarabilirim.Kolaylık açısından yani...

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn serdar ergin,

Bu ilk mesajınızda öncelikle foruma hoşgeldiniz diyorum.

Ayrıca sırası gelmişken bazı hususlara değinmek istiyorum.

Foruma üye olup ilk mesajlarını yazmaya başlayan üyeler genellikle;

1- Uygun başlık seçmezler, "yardım lütfen", "bu nasıl olacak", "arkaşlar şuna bir el atın", "hellppp" gibi anlamsız başlıklar seçerler ki bu başlıklar ileride konu araması yaparken bulunamazlar. Bu tür başlıklar "Forum kurallarına uymayan başlıklar" bölümüne taşınır ve cevaplanmaz.

2- Gerektiğinde örnek dosya eklemezler. Dosyalarının bir benzerini bizim hazırlayıp cevabını vermemizi beklerler ve genellikle boşuna beklerler.

3- Kazara örnek dosya eklemişlerse sorularını dosyanın içinde sorarlar ve mesajlarında da sorumu dosyaya yazdım derler. Bu durumda da nasıl bir soru ile karşılaşacağını bilmeyen çözümcüler dosyayı hiç indirmezler ve yine genellikle soru cevapsız kalır.

Bu kurallara daha ilk mesajından uyan ender üyelerden biri olarak sizi tebrik ediyorum.

Ancak Türkçe imla kurallarına biraz daha dikkat etseniz ve soruyu biraz daha anlaşılır bir şekilde sorsanız iyi olacak. Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

Sizin sayenizde yaptığım bu açıklamayı tüm üyelerin dikkatine sunuyorum.

Teşekkürler.

kardeş, inan soruyu hiç anlamadım..