Stok ve Sipariş Fark Analiz Hk.

saracevic

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 - English
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13.12.2024
Merhaba Arkadaşlar,

Ekte dosyamda iş yerinde sıklıkla kullandığım işlemi makro işlemi ile tek bir buton aktif ederek listeyip bu sıkıntıdan kurtulmak derdim.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Cuma gününüz ve kandiliniz mübarek olsun..

Ekli dosyalar

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba.
Sanırım, belgenizi benim siteye yüklediğim bir dosya üzerinden hazırlamışsınız.

LİSTELE ve TEMİZLE düğmelerine fareyle sağ tıklayıp Makro Ata derseniz, açılan ekranda üst taraftaki Makro Adı başlığını taşıyan kısımda yer alan makro yolu adresini silerseniz, belge açıldığında karşınıza çıkan BAĞLANTI güncelleştirme, daha doğrusu güncelleştirememe sorununu kaldırmış olursunuz.

saracevic

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 - English
13.12.2024
Merhaba,Evet listele ve temizle butonunun sayfasınızda kullanarak ekledim,ancak içerik olarak olarak istediğim bilgiler biraz detaylı,arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.Teşekkürler.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba,Evet listele ve temizle butonunun sayfasınızda kullanarak ekledim,ancak içerik olarak olarak istediğim bilgiler biraz detaylı,arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.Teşekkürler.
Tekrar merhaba Sayın saracevic.
Umarım örnek belgenizdeki veriler gerçek belgenizdeki verilerle paralellik taşıyordur.
Bence, örnek belgenizde Summary sayfasına, diğer sayfalardaki verilere göre olması gereken sonuçları elle yazıp örnek belgenizi güncelleyip foruma yükleyin ki; sonuçta neye ulaşılması gerektiği anlaşılabilsin.
Bu haliyle, ne yapılsa ilave soru/şurası oldu-şurası olmadı gibi bir geri dönüş olacağı kesin gibi görünüyor.
İyi günler dilerim.

saracevic

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 - English
13.12.2024
Merhabalar,

Pek fazla deneyimim olmadığı için dediğin şekilde en doğrusu sanırım,umarım yardımcı olan biri olur.Ekte paylaştım.Teşekkürler..

Ekli dosyalar