Süper Bir uygulama

Excel Vers. ve Dili
2007 Eng
Forum içerisinde kendi hatalarımdan dolayı bazı sorunlar yaşanmıştır. İlgili arkadaşlara teşekkür eder kırdığım arkadaşlarımdan özür dilerim.
Gerçektende yardımcı ve ilgili arkadaşlar var bu forumda kabul ederseniz bende buradayım artık.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
Mod ve Admin Arkadaşlara Çok Teşkkür Ederim.
Yardım forumuymuş bizde forum yönetiyoruz donanım hakkında gerektiğinde en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. siz ise konu siliyorsunuz.

İyi Çalışmalar
Hangi konu silinmiş ? Bir yanlışlık olmasın ...

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Mod ve Admin Arkadaşlara Çok Teşkkür Ederim.
Yardım forumuymuş bizde forum yönetiyoruz donanım hakkında gerektiğinde en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. siz ise konu siliyorsunuz.

İyi Çalışmalar
Sayın arsmet,

Eğer TCMB Günlük Kur Çekimi başlığında açtığınız konuyla ilgili sorunuzun silindiğinden bahsediyorsanız sorunuz silinmemiştir, sadece konu başlığı değiştirilmiştir.Sorunuzu aşağadaki linkten takip edebilirsiniz..

http://www.excel.web.tr/showthread.php?p=309298#post309298

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
hata bizde. sizden izin almadan konu başlığını değiştirmememiz gerekiyordu!
sizin bu başlığı açarak bizleri suçladığınız için özür dilemenize gerek yok, biz sizden özür dileriz!!!

Excel Vers. ve Dili
Süleyman bey, bu olayı telafi etmek için, özür dilememiz, arkadaşa kafi gelir mi bilemiyorum ...

Excel Vers. ve Dili
2007 Eng
Bu iş benim için ve işim için önemli bir konu ve webden bilgi çekme ile ilgili bir konu. ben size güvenerek belirli bir linkten kontrol ediyorum ve bir bakıyorum konum yok. En azından taşındı v.s. gibi bilgiler olması gerekliydi.

özür dilemesi gereken benim ama tek hatalı da ben değilim. bende forum yöneticisiyim. bu şekilde bir davranış kesinlikle sergilemiyoruz segileyen yöneticilerimize gerekli uyarılar yapılıyor.

espiyonajl teşekkür ederim.

Diğer dalgacı arkadaşlarada başarılar dilerim.

Excel Vers. ve Dili
Evet, bugünkü dersimizi de aldık ...

Kıssadan hisse : Sen sen ol, birisi "Hıh, Yardım forumuymuş" diye, forumu nitelerse; "Acaba problem neymiş" diye sakın ses çıkarma ... Zeytinyağından daha ağır ol ve altta kal... Çünkü, onun önemli işleri vardır

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
syn arsmet,
sizin yöneticisi olduğunuz sitenin adresini verir misiniz? ziyaret etmek isteriz.

kendi sitenizde, site için uygun olmayan bir başlığı değiştirmiyor musunuz?
değiştirdiğiniz ya da sildiğiniz konular için siz bilgi veriyor musunuz?
adınızı tıkladığınızda mesajlarınızı takip edebileceğiniz bir ekran sizin sitenizde yok mu, bu uygulamayı bilmiyor musunuz?

syn Ferhat bey, bugünkü kıssadan hissemizi aldık, teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 - TR / 2007 - TR
Selamlar

Konu taşınsa bile Abone Olunan Konular kısmından ulaşabiliyorsunuz..!

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Bu iş benim için ve işim için önemli bir konu ve webden bilgi çekme ile ilgili bir konu. ben size güvenerek belirli bir linkten kontrol ediyorum ve bir bakıyorum konum yok. En azından taşındı v.s. gibi bilgiler olması gerekliydi.

özür dilemesi gereken benim ama tek hatalı da ben değilim. bende forum yöneticisiyim. bu şekilde bir davranış kesinlikle sergilemiyoruz segileyen yöneticilerimize gerekli uyarılar yapılıyor.

espiyonajl teşekkür ederim.

Diğer dalgacı arkadaşlarada başarılar dilerim.
Sayın arsmet,

Açtığınız yada herhangi bir cevap yazdığınız konuları Forum Ana Sayfasında bulunan Kontrol Paneli butonundan takip edebilirsiniz.

Ayrıca konuyu ben taşımıştım, forumda herhangi bir mesaj yada konu silindiğinde bunu anında diğer yönetici arkadaşlarımızda görebilir, sizinle ilgili herhangi bir konunun silinmediğini gördükleri için yardımcı olabilmek adına size cevap yazmışlardır, lütfen konuyu başka yerlere çekmeyiniz..

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Değerli arkadaşım,

Konuya müdahil oldum, çünkü sitemizin karşılıksız bir özveri ile yüzlerce soruya cevap ve çözüm üreten arkadaşlarımıza birazda iğneleyici sözlerinizden, aktif bir üye olarak son derece üzüldüm ve bu haksız yorumunuza karşı bir iki cümle söylemeyi, onlar ve kendim adını görev bildim.

Forum'a üye olurken "Genel Forum Kuralları" çerçevesinde, yönetici arkadaşlarımız,kurallara uymayan mesajları üyelere haber vermeksiniz her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Çoğu zaman da nedenini açıklamışlardır, ancak o kadar yoğunlar ki işlemin nedenini hakkında açıklama yapamamışlardır, kaldı ki böyle bir zorunlulukları da yoktur,

Mesajını göremeyen birisi olarak, telaşlanmanız doğaldır ancak ötesinde site şahsında yöneticilere incitici sözler söylemeniz, tabi ki etki-tepki kuralı gereği tepki görmüştür, ancak hiçbir arkadaşımız üzüntülerini dile getirirken aşırıya kaçmamıştır.

Genel Forum Kuralları ;

...............

...............

Mesaj Silme ve Değiştirme Hakkı:- Üye mesajlarını istediği zaman değiştirebilir. Üye bir mesajının mutlaka silinmesi gerektiğini düşünüyorsa yönetici arkadaşlara özel mesal ile başvurmalıdır. Yönetim uygun görürse bu mesajı siler. Forum yönetici ve moderatörleri kurallara uymayan mesajlari üyelere haber vermeksiniz her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Bu tür olaylarda , sizin gibi bir forum yöneticisinin daha nazik olması gerekirdi diye düşünüyorum,

Yazdıklarım, excel.web.tr'nin ve değerli mensuplarının hak etmedikleri davranışlara bir daha maruz kalmaması adınadır,

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2000,2003,2007
Merhaba,

Forum yöneticisiyim diyorsunuz fakat uslubununuzu ve tarzınızı hiç bilmiyorsunuz.Şunu belirtmek isterimki bu forum bizim ikinci adresimiz ve ailemizdir Yeni üye olsun yada eski üye olsun birlik beraberlik temeli içindedir.Bu forum bugünlere nasıl geldi zannediyorsunuz.

Sizinle dalga geçildiğini zannetmişsiz kaldıki zannettiğiniz kişiler forumun endeğerli uzmanlarıdır.

Kendi adıma konuşmam gerekirse platformumuzda bugüne kadar hiç kimseyle dalga geçildiğini ne duydum ne gördüm nede yaşadım.
Bu gibi drumların bir kez daha yaşanmaması dileği ile

Saygılarımla,
E.ALAN

Excel Vers. ve Dili
2007 Eng
üstelediğimi zannetmeyin sakın benim formumda konu taşındığı yada silindiği zaman konu başlığı aynı yerde kalıyor ve silinmişse konu içeriği gözükmüyor ve silinmiştir diyor. Adres veremem okuduğum okula özel bir forum ve seo çalışması yoktur.

Kusura bakmayın tabi her mekanın bir rajonu vardır. :D her forumun kuralları vardır hesabı.

İyi çalışmalar

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
syn arsmet,
biz burada hoşumuza gitmeyen konularda keyfi davranmıyoruz.
yazılı olmasada forumumuzun etik değerleri vardır ve buna uygun hareket ederiz.
hiç bir arkadaşımız rajon kesmez. işte buna kesinlikle müdahale ederiz.
forumumuza yeni katılmışsınız, sizi aramızda görmeye devam etmek isteriz.
ancak, mesaj başlığınız çok itici, bunun hata olduğunu hala görmüyor ve özür dilemiyorsunuz!
sizin yöneticisi olduğunuz forumda birisi böyle bir başlık atsa, konu 45 dakika yayında kalıp bu mesaj dahil 15 mesaj yazılabilir miydi!?

Excel Vers. ve Dili
2003 TÜRKÇE
03.02.2019
sn arsmet

eğer uygulamayı beğenmediyseniz bir daha girmezsiniz olur biter!!! eğer giriyorsanız sizde kurallara ve uygulamalara herkes gibi uymak zorundasınız sizin forumunuzda olduğu gibi!

Excel Vers. ve Dili
2007 Eng
Forum içerisinde kendi hatalarımdan dolayı bazı sorunlar yaşanmıştır. İlgili arkadaşlara teşekkür eder kırdığım arkadaşlarımdan özür dilerim.

Konu tamamen forum bilgisizliğimden kaynaklanmıştır.

Gerçektende yardımcı ve ilgili arkadaşlar var bu forumda kabul ederseniz bende buradayım artık.

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
Sayın arsmet

Site yönetici ve değerli uzman arkadaşlarımızın affına sığınarak yazıyorum;
şu an www.excel.web.tr adresinde olduğunuzu unutmayın, bu forumun da bazı kuralları var, eminim ki sizin forumunuzda sizin gibi bir uslubü olan bir üyenin değil konu başlığının taşınması , forum üyeliğini bile siliyorsunuzdur, site yöneticileri ve değerli uzman arkadaşlarımızın sabrını birkez daha takdir ediyorum...

Excel Vers. ve Dili
2003 TÜRKÇE
03.02.2019
herkes gibi bende sayısını hatırlamadığım kadar siteye üyeyim ama burası bana ayrı bir sıcaklık hissi veriyor. Sizde farketmişsinizdir herhalde yöneticiler dışındada arkadaşlarda konuya müdahil olarak siteye sahip çıkıyorlar bu çok güzel bir şey anladığım kadarıyla sadece ben değil birçok arkadaşımız burada bulunmaktan büyük keyif alıyor. iyiki böyle bir site kurup bilgilerinizi bizimle paylaşıyorsunuz sağolun