tabloya uygun formül

Excel Vers. ve Dili
2010
merhaba şoför ismine göre yukarıdan aşağı ve soldan sağa doğru alıp ilgili kutucağa firma seferine göre çarpıp tutarını nasıl yazdırabilirim çokeğersay da örnek olarak yukarıdan aşağı ve soldan sağa doğru yapmıyor hata veriyor eğersayda da yapamadım ilgili formulü
zeki:y-y-y y firmasını sayacak 3*10:30 olarak zeki kutucuğuna atmasını istiyorum yukarıdan aşağı oluyor ama hücreleri hem yukardan aşağı hem de soldan sağa doğru sürükledim mi yapmıyor değer hatası veriyor yardımcı olur musunuz

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Örnek bir tablo hazırlayıp dosya.tc gibi sitelere yükleyerek linkini verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Excel Vers. ve Dili
2010
Sayfa 1 deki mantığı anlamadım ben açıkçası.. :(
ÜSTAD SAYFA 1 DE YAZICI YAZDIKLARIMI YANDAKİ ZEKİ DENEN ŞOFÖRE SAYIP X10 YAPACAK YANİ YAZICI-YAZICI-YAZICI ZEKİ KUTUCUĞUNA 3X10:30 YAZACAK YANİ İLGİLİ FİRMALARI SAYACAK VE VERDİĞİM TUTAR İLE ÇARPIP ŞOFÖRÜN KARŞISINA O TUTARI YAZMASINI İSTİYORUM YAZMASINI İSTİYORUM FORMÜLDE YUKARDAN AŞAĞI YAPIYOR TEKLİ ŞEKİLDE YAPARSAN AMA FORMÜLE ÖRNEK OLARAK B:5:C45 İŞEMİNİ YAPTIRAMIYORSUN YA YUKARDAN AŞAĞI YAPACAK YADA SOLDA SAĞADOĞRU BEN ÖYLE İSTEMİYORUM YUKARDAN AŞAĞI VE SOLDAN SAĞA DOĞRU YAZDIĞIM ZAMAN İLGİLİ ŞOFÖRE FİRMALARI YAZIP VERDİĞİM TUTAR İLE ÇARPMASINI İSTİYORUM