tamamlama yardımı

Excel Vers. ve Dili
excel97
herkese selamlar
Hazırlamış olduğum bi fatura şablonu var fakat kodlamalardan hiç anlamadığım için tamamlayamadım tecrübeli ve usta arkadaşların yardımlarını bekliyorum sizin için belkide çocuk oyuncağı ama benim gibi excel e yeni merak sarmış biri için kod lar bana çok zor geliyor inşallah zaman içinde öğrenirim şimdiden yardımcı olacaklara teşekkür ediyorum herkese iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
office xp tr
Tamamlama demişsiniz fakat hiç birşey yapmamışsınız siz birşeyler yapınki takıldığınız yerlerde yardım edelim.

Excel Vers. ve Dili
excel97
sayın ileriexcel
excel e yeni merak sardığımı söylemiştim zaten, makrolardan ve kodlardan bi haberim becerebilseydim eğer yapmak istediğim şey şu idi.

1-firma kayıt butonundan firma bilgilerini firmalar sayfasına kaydetmek ve combobax dan listelenerek ve seçilerek bilgilerin belirlemiş olduğum hücrelere yazılmasını sağlamak
2-müfredat kısmından da müfredat ve eklerini müfredatlar sayfasına kaydetmek (bu özellikte seçmek ve hücrelere yazdırmak önemli değil şimdilik sadece kaydetse yeterli)
3- genel toplam rakamını da yazıyla YANLIZ satırına yazdırabilmek

bilgimin eksikliğinden bundan fazla ileri gidemedim siz de haklısın tabiki genede ilginiz için teşekkür ederim

Son düzenleme: