tapu kayıt programı

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
Merhaba arkadaşlar tapu bilgilerinin arşivlenmesi için bir programa ihtiyacım var.

"REHİN DEĞERİ" , "EKSPERTİZ DEĞERİ" ,"DURUMU", "YERİ" , "ADA" , "PARSEL" , "KAT" , "CİNSİ", "YÜZÖLÇÜM m²","ADA YÜZÖLÇÜM m²", "MALİK" , "DOSYA NO " GÖRÜNTÜ"

gibi detaylarla tapuları kaydetmek istiyorum. ve kaydettiğim tapunun görüntüsünü de tarayıp bu kayıta eklemek istiyorum.

yardımcı olabilir misiniz? ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003-Türkçe
Merhaba altın üye olmadığım için örnek resmi göremiyorum fakat size özel mesaj gönderdim
sanırım yardımcı olur.

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
Halil Bey teşekkürler. ekte sadece boş tapu örneği var. görüntüleme butonu eklerken kullanılsın diye koydum.

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
Linke tıkladığımda virüs içeriyor uyarısı alıyorum.

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 , Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.01.2019
selam,
muhtemelen veri sayfasında resim ismi değiştiriyorsunuz ve bu değişikliği klasör içerisindeki resim isminde yapmıyorsunuzdur. Açıklamalardaki resimlerle ilgili olan açıklamalara bakarsanız veri sayfasında yazılan ile klasördeki resim isimleri bire-bir aynı olmalıdır şeklinde yazar..
kolay gelsin..

Excel Vers. ve Dili
2016 türkçe
selam,
muhtemelen veri sayfasında resim ismi değiştiriyorsunuz ve bu değişikliği klasör içerisindeki resim isminde yapmıyorsunuzdur. Açıklamalardaki resimlerle ilgili olan açıklamalara bakarsanız veri sayfasında yazılan ile klasördeki resim isimleri bire-bir aynı olmalıdır şeklinde yazar..
kolay gelsin..
Teşekkür ederim. Hücre biçimlendirme yapabiliyor muyuz sayıları gruplandirma ya da para birimi yazabilme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 , Türkçe
24.01.2019
selam,
dilediğinizi yaparsınız. Sadece açıklamadaki kurallara dikkat edin.
kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
26-03-2024
Arkadaşlar elinde olan varsa bana da lazım bu program altın üyeliğim sonlanmış malesef link atabilen veya mail atabilen olursa sevinirim . muzo696@gmail.com

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
26-03-2024
arkadaşlar yardım bekliyorum

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Dosya harici link ile paylaşıldığı için link ölmüş durumda.. Paylaşım yapan arkadaşımızda uzun süredir forumda aktif değil.. Bu sebeple buradan çözüme ulaşmanız zor görünüyor.

Ayrı bir başlık açarak ve örek dosya ekleyerek destek talebinde bulunmanız daha sağıklı olacaktır.