Tarihe veya İsme göre nasıl döküm alabiliriz???

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
html
Merhabalar

Filtreleme yaptığımda bazı kişiler görünmüyor, kişinin adını yazdığımda hangi tarihlerde hangi rahatsızlıktan rapor aldığını veya tarih girdiğimde o tarihte kimlerin raporlu olduğunu excelde nasıl yapabiliriz? Acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar, şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...

dosyanın örneğini de eklemek istiyorum ama nerden ekleyebilirim

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
html
filtreleme yaptığımda bazı tarihler çıkmıyor, bi çözüm bulabilirsek çok sevinirim, acil düzenlemem gereken dosyalar var çünkü.

Excel Vers. ve Dili
2010 & 2007 & 2013
Filitre de bir problem gözükmüyor şu hücrede örek B100 de ki veri gözükmüyor derseniz birde öyle inceleyelim. Yalnız şu sizi yanıltmasın filitre kendi içinde filitre yapar yani rapor başlıklı sütuna tıkladığınızda filitre listelenir 2015 -2014 -2013 -2011 tarihin yanında + işareti var detayı görmek için + işaretine tıklamalısınız..

Excel Vers. ve Dili
2010 & 2007 & 2013
İsme göre filitrelemede istediğiniz sonucu alamazsınız isim yazdığınız hücre birden çok hücre ile birleştirme yapılmış karşısında ki veriler ile biçim uyumsuz ya biçimi düzelteceksiniz yada yatay olarak verileri sıralamanız gerekiyor farklı bir yöntem varsa bilmiyorum.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
html
benden önceki arkadaşlar yapmış böyle, tahmin etmiştim biçimde bi uyumsuzluk olduğunu ben de düzeltmeye çalışıyorum ama bunun gibi başka dosyalar da var , hepsiyle tek tek uğraşmam çok zaman alır , sizce hangisi daha mantıklı olur yatay olarak sıralamak mı biçimi düzeltmek mi? Siz bi düzeltme yapıp gönderebilir misiniz bana görmem açısından.