Tasarım Modunda Rapor düzenleme

tasarım modunda istediğim herşeyi sayfanın istediğim yerine yazabilir miyim? Sayfa düzenini bozmadan nasıl sıralarım. Benim ihtiyacım olan kendi yazığım sabit metinler arasına tablolardan aldığı bilgileri satır yapısını bozmadan yerleştirmek. Yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılarımla iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Bir örnek eklerseniz yardımcı olmaya çalışırım
İyi çalışmalar. :)

Ek'te raporun olmasını istediğim şekilde bir örnek word dosyası var. Kırmızı yazılı olan değişkenler tablolardan alınacak. Raporda yerleştiremediğim için access örneği gönderemedim. Benim istediğim cümle bütünlüğünü nasıl sağlarım ve mesela tarihi raporun sağ üstüne olması gerektiği hizada nasıl yerleştiririm. Yardımlarınız için teşekkürler. İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
konu çözülmüştür. siz geliştirebilisiniz.
sorun olursa ben yardıma hazırım
:hey:

sayın karaayhan önceikle cevap için geciktiğim için özür dilerim. verdiğin örnek gerçekten işimi gördü.exceldeki gibi formül ve metinleri beraber kullanabliyoruz. Çok teşekkürler .sorunum çözüldü. İyi çalışmalar.
Saygılarımla.

Arkadaşlar burada örneği var ama ben yinede yapamadım sebebi 2005/1 çıkıyor ama ben altında çıkan 2006/12 yi istemiyorum yani ben hangi kayıtta isem önizle düğmesine basınca sadece o kaydı önizlesin istiyorum yukarıdaki örneği inceledim aynen benim istediğim gibi ama benim kendi yaptığım ekteki dosyada ben yaptıramadım... nereyi gözden kaçırıyorum bir yardım lütfen....

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın semih 1966,

Raporun ayrıntı kısmını ve deyiminizi yazdığınız kutuyu büyütmeniz gerekiyor.

İyi çalışmalar :)