Taşınır defterinden oluşturduğum zimmet fişlerindeki kayıtlar birbirini tutmuyor.

Excel Vers. ve Dili
office 2000
Ekteki dosyada taşınır defteri var iki tane (aslında 50 + var da yapabilmek için 2 tane kullandım) ve bir de zimmet fişi şablonu.
Taşınır defterindeki kayıtlar için zimmet fişi şablonunu kullanarak makroyla zimmet fişi oluşturuyorum. Taşınır defterindeki kayıtlarla zimmet fişindeki kayıtlar birbirini tutmuyor (zimmet fişine sicil no yu bir sayfadan taşınır adını başka sayfadan alıyor) buna bir el atabilir, yol yordam gösterebilir veya daha pratik bir yol gösterirseniz müteşekkir olurum.
Üstadların ilgilerini esirgememelerini umuyorum.
Kolaylıklar dilerim.

Excel Vers. ve Dili
office 2000
Uzmana gerek kalmadı!

Bir sorunum sebebiyle 3 başlık açtım, en az bir o kadar da uzmana-admine bu konuları özelden bağlantı olarak göndererek yardım istedim.

Artık becerememekten mi ilgilenmemekten mi bilmiyorum sağolsunlar pek bir yardımcı oldular.

Kimsenin bir yardımını göremesem de buradaki örneklerden hareketle sorunumu çözdüm ve makroyu tamamladım.

ihtiyacı olanlar özelden veya epostadan bana ulaşsınlar, dosya limiti yetmediğinden dosyayı ekleyemedim. herkese saygılar

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Bir sorunum sebebiyle 3 başlık açtım, en az bir o kadar da uzmana-admine bu konuları özelden bağlantı olarak göndererek yardım istedim.

Artık becerememekten mi ilgilenmemekten mi bilmiyorum sağolsunlar pek bir yardımcı oldular.

Kimsenin bir yardımını göremesem de buradaki örneklerden hareketle sorunumu çözdüm ve makroyu tamamladım.

ihtiyacı olanlar özelden veya epostadan bana ulaşsınlar, dosya limiti yetmediğinden dosyayı ekleyemedim. herkese saygılar
Sayın nebilim,son mesajınızı sitenin bir üyesi olarak üzülerek okudum,belli ki yoğun duygular içerisinde dile getirmişsiniz, ancak bir kaç gün sonra mesajınızı tekrar okuduğunuzda kendinize ve uzmana-admine haksızlık ettiğinizi ve biraz da ileri gittiğinizi, kişileri incittiğinizi göreceksiniz,
"Artık becerememekten mi ilgilenmemekten mi bilmiyorum sağolsunlar pek bir yardımcı oldular" cümlesi ile belkide bundan sonraki yardım kapılarını kapattınız, ama eminim yine de size yardım eden ve yol gösteren çıkacaktır, bu cümleleri sizi incitmek adına ifade etmiyorum, ancak birçok üyeye anında cevap verilen, çözüm üretilen bu sitenin ev sahiplerine bence biraz fazlaca haksızlık ettiniz, dediğim gibi bunlar yoğun duygularla ifade edilmiş, aslında sizde bunları söylemek istememiştiniz diye düşünüyorum, teşekkür ederim, saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
office 2000
Ne söylemek istediysem onu yazdım.
Bu, sitede sitem ettiklerimin de katkılarını inkar etmem demek değil. bizzat benim sorunumla ilgilenmemiş olabilirler ama ben bu sitedeki bilgilerle sorunumu çözdüm. Yazdıklarımdan dolayı yardım kapılarını kapatanların takınacakları tutum kendi erdemleridir, bana bişey demek düşmez.