Soru Tek Bir user formdan iki farklı excel kitabını yönlendirilmesi

Excel Vers. ve Dili
2015 türkçe
Kolay gelsin arkadaşlar bu form sayesnde kendimi geliştiriyorum şimdi tasarlamayı istediğim bir şey var ama kafam karıştı bir excel dosyam var örbek veriyorum buna bir user formda menü tasarladım o menüden farklı bir excel dosyasını açtırmam mümkün mü o dosyanında kendine air bir form menüsü bulunmakta yardımcı olursanız acemiyim hevesimi kırmazsanız çok memnun olurum herkeze iyi hafta sonları

Excel Vers. ve Dili
Türkçe Ofis 2007
Userform da yazılan kod ile çeşitli yöntemlerle başka excel kitabından veri alabilir veya veri aktarabilirsiniz. Bir dosya paylaşım sitesine örnek dosya ekleyip link verirseniz.

Excel Vers. ve Dili
2015 türkçe
Userform da yazılan kod ile çeşitli yöntemlerle başka excel kitabından veri alabilir veya veri aktarabilirsiniz. Bir dosya paylaşım sitesine örnek dosya ekleyip link verirseniz.
Şuan kullanmış olduğum sistem buna izin vermez malesef local bir ağ silahlı kuvvetlerde çalışıyorum iş yoğunluğunu azaltmak için bir form tasarlamam gerekiyor özetleyim kitap1 tb yoklama kitap2 kh.bl. Şimdi kitap ikide bulunan yoklama bilgilerini gayri isimlerini kitap1 tb yoklama ya alması gerekmekte. Aynı formatta iki kitapda Bölük yoklamasını yaptığında otomatik taburun yoklamasıda yapılmış olacak

RBozkurt

𐱅𐰇𐰼𐰚
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2024
Google Sheets
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-12-2026
Örnek dosya varmıdır? Önemli yerleri, isinleri vs. kaldırın ve paylaşın.

Ek olarak,
Hangi kitaptan ne nereye aktarılacak. Kaç satır kaç sütun gibi biraz detaylı tarif edin herkes elinden geldiğince yardımcı olur. En kolayı örnek dosya ve olması gereken sonucu gösteren 3. Bir dosya.

Excel Vers. ve Dili
2015 türkçe
Sorunda orda üstadım normal ağ paylaşımı yok dosyanın